Market İş Başvurusu

EYT Kısmi Kesintili Emeklilik Market İş Başvurusu 2022

EYT Kısmi Kesintili Emeklilik #MarketİşBaşvurusu 2022

#kariyer #iş #ilan #şokmarket

4763 Kişi Okudu – 122 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

EYT formülleri bu günlerde havada uçuşuyor. Bunlardan biri de emeklilikte yaşa takılanlar için kısmi kesintili emeklilik formülü.

İlgili Makaleler

20 Yorum

 1. Suriyeliye para var. Formalite den uyku cihazı alıp malulen emekli olana para var. hem ölmüş babasının, hem ölmüş kocasının, hemde kendi maaşını alana para var. Bir tek hak etmiş eyt ye para yok. Şaka gibisiniz vallaha.

 2. 3 dönem oy verdim ve üyeliğim vardı iptal ettirdim şuan hiçbir partiye üye değilim ama bu durum şart gerektirmez bu vatandaş bunu affetmez

 3. Kesintili emeklilik bu şartlarda iyi olumlu digil gidişat akp için son viraj sandıkta gidicidir vekile 40 bintl 56 bin TL maaş bulunuyor eyt mağduru kendi kazandigi hakkı şart konuluyor bu durum siyasi hukemet için hiç iç açıcı bir durum değildir

 4. Ben suan 46 yaşındayım kendisi bu yasta emekli oldu sskdan her ay ucretini aliyor bana gelince sen dur diyor bu bir haksızlıktır hesabını yaradana birakiyorum o her seyi gören ve isitendir

 5. Boş haberler yapmayı bırakın. Ne formülü? Milletin zaten canı burnunda 😡 işmi varda insanlar 9000 günü doldursun? 25 yıl 5300 gün tamamsa iş bitmiştir.

 6. Siyasilerin hepsi 45 -46 yaşında emekl oldular maaşlarında da kesinti hiç olmadı hepsi de çift dikiş dört dikiş bir yerlerden maaşlar alıyorlar eyt ye sıra geldiğinde de kesinti konuşulursa yazıklar olsun kesinlikle oy vermem

 7. Başkan oraya yardım ettik buraya yardım ettik deyip duruyor kendi halkın perişan iş bulamıyor emekli olamıyor
  Allah bu milleti akp den kurtarsın

 8. 1999 öncesi hakları anladığım kadarıyla vermeyeceksiniz ama seçimde kaçarı yok kesin gideceksiniz.

 9. Bir yasa çıkaracaklar kesin olarak, fakat bence mış gibi bir Yasa olacak gibime geliyor. Algı yönetimi yapacaklar. Olması gereken, adil olan, hukuki olan sgk ya girdiğinizdeki koşul neyse o şartların uygulaması olur. Bunu yapmayıp oyları muhalefete bırakmamak için mevcut şartları birax yumuşatıp bak biz çözdük diyecekler.

 10. Arkadaş sen iyice saçmaladın !!!!!!!!!!!! Sen böyle uydurma şeyleri söyleyip bu tip saçmalıklara !!!!!! Zeminmi hazırlıyorsun !!!!!;;!???? Kime hizmet ediyorsunuz !!!!!!!!!!!!!!!!! Mağdur ve mazlum insanları kendi çıkarlarınız için ölümü gösterip !!!!! Sıtmayanı razı etmeye çalışıyorsunuz !!!!!??????

 11. Daha düne kadar çıksında nasıl çıkarsa çıksın diyenler az bir ışık görünce burun kıvırmaya başlanıyor bu insan oğlu çok değişik.

 12. EYT GEEELLL SEÇİM GEEELLL
  GSS PRİMİ ÖDE BABAM ÖDE.BU SAÇMA SALAK EYT SİSTEMİ DÜZELTİLMELİ TÜM ÖZEL SEKTÖRDEKİ EYT YILLARCA İŞSİZ AŞSIZ.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu