BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

EYT’lilerin Hesabına Her An 8 Bin 500 TL Destek Ödemeleri Gerçekleştirilebilir! Başvuru Yapmadan Yararlanılamıyor! Resmi Açıklama Geldi… basvurusonucu

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) şubat ayının son gününde oyladığı Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesi mart ayının ilk haftası itibariyle yürürlüğe girdi. Resmi Gazete’de yayımlanan yeni düzenlemeyle birlikte 2,2 milyon kişinin hemen emekli olması beklenirken; 5 milyona yakın kişinin ise kademeli bir şekilde emekli olabileceği konuşulmaya başlandı. Bu da bankaların emeklilere özel hazırladığı promosyon kampanyalarında artışa neden oldu.

Bankaların Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile gerçekleştirdiği anlaşmalar kapsamında ödenmeye başlamış olan emekli promosyonlarında EYT düzenlemesinin etkileri görülmeye başlandı. Pek çok banka emekli promosyonlarında artışa giderken; ek ödemeleri de devreye aldı. Bu bankalardan biri olan Garanti BBVA’nın yeni promosyon tutarı ise, oldukça iddialı. İşte Garanti BBVA’nın güncel promosyon kampanyası…

GARANTİ BBVA’DA NAKİT PROMOSYON ARTTI

Nakit promosyonları 7 bin 500 TL’ye çıkaran Garanti BBVA, daha önce 6 bin TL bandında ödeme gerçekleştiriyordu. Garanti BBVA’dan gelen açıklamaya göre, maaşı 3.500 TL’ye kadar olan emeklilere 4 bin 500 TL; 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olan emeklilere 5 bin 250 TL; 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olan emeklilere 6 bin 750 TL; 10.000 TL ve üzerinde olan emeklilere ise 7 bin 500 TL tutarında nakit promosyon ödenecek. Garanti BBVA’nın promosyon kampanyası 31 Mart’a kadar devam edecek.

GARANTİ BBVA’YA EK PROMOSYON GELDİ

Sadece üç yıl boyunca maaş alma sözü verenlerin yararlanabileceği nakit promosyon ödemelerine ek olarak maaşını taşıdıktan sonra Bonus kredi kartına başvuran emekliler, kartları ile 500 TL’lik harcama yapması halinde ek 1.000 TL Bonus daha promosyon alabilecek. Böylece Garanti BBVA’nın emeklilere ödeyeceği toplam promosyon 8 bin 500 TL olacak.

GARANTİ BBVA’NIN EYT KREDİ ŞARTLARI AÇIKLANDI

Prim borcu olan EYT’liler de Garanti BBVA’dan destek alabilecek. EYT kapsamındaki prim borçlarını ödemek için krediye ihtiyacı olanlara özel bir kredi paketi devreye almış olan Garanti BBVA, bu kapsamda sadece yüzde 1,69’dan başlayan faiz oranları ile kredi verilmesini sağlayacak.

GARANTİ BBVA’DA AYRICALIKLAR ARTTI

Garanti BBVA’nın emeklilere özel menü ayrıcalığı, ATM’lerden 20 bin TL’ye varan ücretsiz para çekim ayrıcalığı ve dijital para transferlerine masraf ödememesi gibi ayrıcalıkları bu ay da devam edecek. Garanti BBVA, ayrıca diğer müşterilerinden farklı olarak emeklilere özel indirimli kredi faiz oranları da sağlayacak.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu