Finans Başvuru

Finans Kart Başvuru Sonucu Öğrenme 2022

Finans kart başvuru sonucu öğrenme için;

Finans kart başvuru sonucu öğrenme için;

 • Türkiye Finans Mobil Uygulama indirilir.

Uygulamaya giriş yapılır. Türkiye Finans Happy Kart Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Happy kart başvuru sonucu başvuruyu yapmakta olan müşteriye SMS yolu ile bildirilmekte, nadiren de olsa şubeden aranarak süreç ile ilgili teyit bilgisi alınabilmekte ya da başvuru urumu bilgisi verilebilmektedir. Türkiye Finans’ın Garanti Bankası ile iştirak çerçevesinde geliştirmiş olduğu kredi kartı olan Happy Kart, zero, gold, silver gibi pek çok farklı türü ile müşterilerine avantaj sağlamaktadır. Katılım bankacılığı dolayısı ile KMH faiz oranlarının daha düşük olduğu aidat ücretlerinin ödenmediği bankalar arasında olan Türkiye Finans tercih edilir. Happy kart başvurusu sonucu ise çoğu zaman kişinin talebi olmaksızın SMS olarak kendisine gelir. Finans kart başvuru sonucu

 • Şubeler aracılığı ile kredi kartı başvurusu ve sonucu öğrenme
 • Şubeyi arama sonucunda öğrenme
 • Çağrı merkezi aracılığı ile kredi kartı başvuru sonucu öğrenme
 • Sms yolu ile kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme
 • Mobil bankacılık ve internet bankacılığı aracılığı ile başvuru sonucu öğrenme

Türkiye Finans’ın kredi kartını kullanmak amacı ile başvuru yaptığınızda sonuç için geri dönüt alabilme yollarınızı ifade etmektedir. Finans kart başvuru sonucu

Türkiye Finans Mesaj Yoluyla Kart Sonucu Bildirme Nasıldır?

Türkiye Finans Mesaj Yoluyla Kart Sonucu Bildirme Nasıldır?
Türkiye Finans Mesaj Yoluyla Kart Sonucu Bildirme Nasıldır?

Happy kart başvuru sonucu SMS yolu ile müşteri tarafına iletilmektedir. Bunun için banka 1-2 günlük bir süre zarfı belirlemiştir ve bankaya yapılan kredi kartı başvuruları havuzda biriktirilmekte ve incelenerek dönüş yapılmaktadır. Finans kart başvuru sonucu Başvuru sırasında ister şubeden ister internetten müşteriden iletişim bilgisi istenmektedir. Süreç şu şekilde işler.

 • İlgili kanallardan Türkiye Finans’a kredi kartı başvurusunda bulunan adaylar ön eleme için bir havuza alınır.
 • Ön elemede ara listede olanlar, kredi puanı çok düşük olanlar ve daha sonra birçok defa Türkiye Finans Bankası’ndan red yemiş olanlar direkt olarak elenerek kişiye başvuru sırasında belirtmiş olduğu cep telefonu numarasına kısa SMS yolu ile neden sürecin olumlu olarak değerlendirilmediği bilgisi verilir.
 • Sürecin olumlu değerlendirilmesi için ön onay alan adaylar havuzdan otomatik sistemle elenerek yeterli bulunanlar için yine SMS yolu ile onay bilgisi gönderilir.
 • Kredi kartı başvurusu sonucunda şubeden onay alınması gereken adaylar için şube müdür değerlendirme yapar ve sonuç yine tekrardan SMS olarak müşteriye verilir. Happy kart başvuru sonucu öğrenme bu şekilde yapılır

Türkiye Finans Arayarak Kart Başvuru Sonucu Öğrenme

Türkiye Finans çağrı merkezi KK sonucu öğrenmek için;

 • 0850 222 22 44 numarası aranır
 • Müşteri temsilcisine bağlanmak için ilgili adımlar tuşlama yolu ile takip edilir ve kart bilgisi durumu müşteri temsilcisine sorulur.
 • Bankanın müşterisi iseniz sesli yanıt sistemi aracılığı ile de kart durumunu sorgulayabilmek mümkündür.

Türkiye Finans Mobil Şube Kart Başvurusu Sonucu Görmek

 • Türkiye
 • Sol ekrandaki ‘Başvurularım’ kısmına tıklanır.
 • Burada değerlendirmede olan başvurulan, onaylananlar ve reddedilenler görüntülenmektedir.

Bu işlemler sonucunda aynı işlem internet bankacılığı aracılığı ile de gerçekleşmektedir. Ancak SMS mobil bankacılık ile senkronize bir şekilde çalıştığı için hem bankanın müşterilerinde hem de müşteri olmak için sıfırdan başvuru yapanlarında aktif çalışır.

Happy Kart Başvuru Sonucu Olumluysa Ne Zaman Teslim Edilir?

Türkiye Finans happt kart teslim süresi 1 hafta ile 10 günü bulabilmektedir. Finans kart başvuru sonucu Bu süreç kartınızın oluşturulması, ilgili dosyaların hazırlanması, kartın basıma gönderilmesi, kuryeye verilmesi ve dağıtım sonucu adresinize teslimini ifade etmektedir. Happy kart başvuru sonucu öğrenme sonrası kart tarafınıza çıktıysa, 10 gün içerisinde adresinize teslimi gerçekleşecektir. Bunun dışında şubeye gönderilmesini isteyerek kendiniz de teslim alabilirsiniz.

Happy Kart Başvuru Sonucu Olumluysa Ne Zaman Teslim Edilir?
Happy Kart Başvuru Sonucu Olumluysa Ne Zaman Teslim Edilir?

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu