Finans Başvuru

Flexi Kart Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir? 2022

Flexi Kart Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Flexi kart başvurusu Garanti Bankası aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Esnek hesap ile ödemeye imkan sağlayan, limiti diğer kart türlerine göre kısmen daha yüksek olabilen Garanti Flexi kart, ülkemizde de en çok tercih edilen kredi kartları arasında yer almaktadır. Flexi kart başvuru sonucu öğrenme, Garanti Bankası aracılığı ile aşağıdaki şekillerde gerçekleştirilebilir.

  • Doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanarak
  • Garanti Bankası mobil uygulaması ile
  • SMS yolu ile
  • İnternet bankacılığı aracılığı ile
  • Şubelere giderek

Flexi Kart Özellikleri Nelerdir?

Garanti Flexi kart özellikleri itibari ile diğer birçok bankaya kıyasla avantajlı kartlar arasında yer almaktadır. Öncelikle bu kartın tercih edilmesi hususundaki başlıca etken, kart sahibinin kartını istediği tasarımda almasına imkan sağlaması olacak şekilde karşımıza çıkıyor. Değişik tasarımları ile dilediğiniz kartı kolay bir şekilde Garanti Bankası aracılığı ile edinebilmeniz Flexi ile mümkün oluyor. Bunun yanı sıra faizler, ne kadar harcamada ne kadar faiz ödeyeceğiniz, kart ekstreniz ve bunun gibi birçok detay müşterinin kendisi tarafından belirlenmektedir. Bu aşamada Garanti Flexi’nin diğer birçok bankaya kıyasla esnek olduğunu ve müşteri taleplerini önemsediğini söylemek mümkün olacaktır.

Garanti Flexi Kart Kolay Alınır Mı?

Garanti Flexi alma Garanti BBVA kapsamında olduğu için zor olarak kabul edilemez. Limit aşında %1.98’ olarak uygulamış olduğu ücretler ile özellikle firma ve işletmeler için avantajlı kart kullanım özellikleri sunan Flexi, ayrıca Garanti’nin anlaşmalı olduğu diğer KOBİ ve firmalardan alışveriş ya da işbirliği yapılması durumunda da bonus kazanmanıza olanak sağlamaktadır. Garanti BBVA kobiler ve işletmelerin dahil olduğu kuruluşlar bütünü olmakla beraber, firma ödemelerinizin düzenli olması ve bankalar ile olan ilişkilerinizin düzenli olması halinde, Garanti Bankası’ndan kolay olarak Flexi özellikli kart alabilmeniz mümkündür. Bu kart, bireylere verilmemekle beraber yalnızca Garanti Bankası ile çalışan işletmeler Garanti Bankası’ndan Flexi kart almak amacı ile başvuru yapabilir. Garanti Bankası, kriterleri yüksek olan bankalar arasında yer almakla beraber, çoğu zaman yalnızca düzenli ödemeleri olan bankalara kredi sağlar. Bu bankaya yapmış olduğunuz başvurunun olumlu sonuçlanıp sonuçlanmadığını öğrenmek için Flexi kart başvuru sonucu öğrenme seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası Flexi Kart Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Garanti Flexi sonuç öğrenme zamanı genellikle 24-48 saat içerisinde gerçekleşmektedir. Şirketlere sağlanan limitler bireylere sağlanan limitlerden daha yüksek olduğundan ve şirketlerin riskleri bireylerden yüksek olduğundan dolayı, şirketlere kredi verilirken diğer birçok ayrıntı da önemsenmektedir. Bireylerin olduğu gibi şirketlerin de kredi puanları bulunmakta ve kişilere bu puanlar baz alınarak kredi sağlanmaktadır. Garanti Bankası, Türkiye’nin en büyük özel nitelikli bankalarından birisi olmakla beraber Flexi kartı kolay vermez. Düzenli ödemeler ve yüksek kredi puanı bir işletmenin bankadan kredi alabilmesi için son derece önemlidir.

Flexi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Flexi kart başvurusu yapmak için Garanti Bankası’nın internet sitesine girmeniz gerekmektedir. Garanti BBVA’nın sitesinde arama butonuna ‘Flexi’ kart yazdıktan sonra sağ üst köşede yer alan ‘Flexi kart başvuru formu’ seçeneğine tıklamanız ve firmanız ile ilgili burada yer alan bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Şirketler söz konusu olduğundan bireysel olarak başvurular kabul edilememektedir. Flexi kart başvurusu yapmak isteyenler için doğrudan KOBİ olarak en yakın Garanti BBVA’ birimine başvurmak da daha detaylı bilgi alabilmeniz, merak ettiklerinizi sorabilmeniz ve anlaşmalı diğer BBVA müşterilerini öğrenmek mümkündür. Flexi kart başvuru sonucu öğrenme yine şubelerden birkaç dakika içerisinde hızlı bir şekilde öğrenilebilmektedir. Kartınız ile ilgili tüm bilgileri buradan edinebilirsiniz. Daha fazla nakit ihtiyaçlara buradan ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu