BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı Veriyor! Gaziantep Erzak Kolisi Yardımı Başvuru Ekranı basvurusonucu

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte belediyeler tarafından dar gelirli ailelere destek kampanyaları devam ediyor. Özellikle de Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayında 100 bin aileye erzak yardımı yapacağını duyurmuştu. Gaziantep Belediyesinin vermiş olduğu bu erzak yardımından faydalanmak için neler yapmanız gerektiğini haberimizde görebilirsiniz.

İhtiyaç Sahibi Ailelere Erzak Yardımı Veriliyor

Büyükşehir Belediyesi yalnızca Gaziantep şehrine yönelik olarak destek kampanyaları devrettiriyor. Belediyenin resmi Twitter hesabından az önce açıklama gerçekleştirildi.

İhtiyaç sahibi olan aileleri erzak kolilerinin yanı sıra nakit para yardımları da veriliyor. Yüz bin hane için hazırlanan erzak yardımları da dağıtılmaya başladı. Gaziantep Büyükşehir Belediyesinden resmi açıklamada geldi. İhtiyaç sahibi olan aileler için erzak yardımları Hazırlandı ve dağıtılmaya başlandı.

Erzak Yardımı Başvurusu

Erzak yardım bundan yararlanmak isteyen vatandaşlar için Gaziantep Büyükşehir Belediyesi erzak yardım başvurusu belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Belediye üzerinden başvuru formunu doldurduktan sonra Sizler de erzak yardımından yararlanabilirsiniz.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu