BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Gaziantep Şahinbey Belediyesi 60 bin bisiklet dağıtacak! Online başvuru basvurusonucu

Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından öğrencilere bir takım destekler veriliyor. Bu yılda 60.000 bisiklet müjdesi geldi. Geçtiğimiz yıllarda 5 takdir alan öğrencilere karne hediyesi olarak bisiklet hediyesi veren Şahinbey Belediyesinden yeni bir kampanya daha var.

60.000 bisiklet dağıtılacağı açıklandı. Peki, başvurular nasıl yapılacak? Başvuru linki ve diğer merak edilen tüm detayları içeriğimizde görebilirsiniz.

Başkan Mehmet Tahmazoğlu 60 bin yeni bisiklet dağıtımı ile alakalı detayları açıkladı. Yaptığı açıklamada “sevgili gençler sporda eğitimde kültür ve sanat alanındaki başarılarınızı her zaman destekliyoruz. Eğitimdeki başarılarınızı desteklemek ve spora teşvik etmek adına 5 takdir alan 44 bin öğrendiğimizde bisiklet hediye etmiştik.

Her gencin hayalinde bir bisiklet sahibi olmak var. Biz de bu hayali gerçekleştirebilmek adına 44.000 hediyemiz bisikletimizi ilave 60 bin bisiklet daha satın aldık. Bu bisikletlerde size hediye etmek istiyoruz.”

Şahinbey Belediyesi Bisiklet Başvurusu Şartları Neler?

27 Mart 2023 tarihinden itibaren eğitim hayatı boyunca 4 takdir almış ve daha önce bilgileri belediyemize ulaşmış olan aktif ortaokul ve lise öğrencileri başvuru gerçekleştirebiliyorlar. Projeden sadece Şahinbey ilçesinde ikamet sistem ve Şahinbey ilçesindeki okullarda öğrenim gören öğrenciler yararlanabilecek.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu