Finans Başvuru

Genç Bonus Kart Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir? 2022

Genç Bonus Kart Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Genç Bonus kart başvuru sonucu nasıl öğrenilir sorusunun cevabı kart başvurusu yapan kişiler tarafından merak edilir. Genç Bonus kart başvuru sonucu için online platformlar üzerinden sorgulama işlemi gerçekleştirilebilir. Garanti BBVA kapsamında sunulan bu kart ile pek çok nakit ihtiyacınız hızlı şekilde giderilebilir.

Genç Bonus Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bonus kart, Bonus Gold, Bonus Platinum gibi çeşitli pek çok kredi kartı seçeneği sunan Garanti BBVA, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını hızlı şekilde çözme politikası ile hizmet sunar. Genç Bonus kart başvuru işlemleri şu şekildedir:

 • Garanti BBVA internet bankacılığı sistemi üzerinden kart başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye gitmeden hızlı şekilde kart sahibi olmak isteyen kişiler bu yöntem ile başvurularını gerçekleştirebilir.
 • Bir diğer yöntem olarak Garanti Bankası’nın mobil uygulamasını cihazınıza indirip kurmanız halinde ilgili menülerin takibi ardından başvurunuz gerçekleştirilir.
 • İkamet şehrinizde Garanti Bankası’nın şubesi yer alıyorsa şubeye giderek de kart başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu adımların takibi ardından Genç Bonus kart başvurusu yapılmış olur.

Genç Bonus Kart Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Genç Bonus kart başvurusu yaparak acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz. Çeşitli kriterlerin varlığı sonrasında yapılan başvuruların durumunu sorgulamak da kolay adımlarla gerçekleştirilebilir. Bu noktada Genç Bonus kart başvuru sonucu sorgulama şu şekildedir:

 • Kişiler çeşitli platformlar üzerinden başvuru gerçekleştirdikten sonra banka yetkilileri tarafından başvurular kontrol edilir. Mevcut başvurunun olumlu olması halinde kişiye kartı kurye ile ulaştırılır.
 • Garanti BBVA mobil uygulaması, internet bankacılığı sistemi, şubeye giderek sorgulama ya da çağrı merkezinden detaylı bilgiler elde edilerek Genç Bonus kart başvurularının sorgulanması gerçekleştirilebilir.
 • Başvurunuzun olumlu olması halinde banka tarafından bilgilendirme mesajı da alabilirsiniz. Fakat bu adım sizin onayınız ile gerçekleştirilir. Eğer daha öncesinde bankanın size gönderdiği reklam ve promosyon mesajlarını almak istemediğinizi belirtmişseniz bilgilendirme mesajı da alamayabilirsiniz.
 • Sorgulama işlemleri bankada kayıtlı bilgilerinizi üzerinden yapılır. Banka sisteminde yer alan telefon numarası, TC kimlik numarası ve mail adresi gibi kişisel bilgileriniz kimlik doğrulama işlemi için kullanılır. Bu noktada sistemde kayıtlı veriler ile sizinkiler uyuşmazsa ilgili bilgilendirmeyi elde edemeyebilirsiniz.
 • Teknik sorunlara bağlı olarak bilgi sahibi olamadığınız durumlarda şubeye gitmeden önce 444 0 333 numaralı çağrı merkezine bağlanarak adımları takip edebilirsiniz.

Tüm bu seçenekler arasından kendinize en uygun olanı tercih ederek Genç Bonus kart başvuru sonucu hakkında detaylı bilgi elde edilebilir.

Genç Bonus Kart Başvuru Şartları Nelerdir?

Pek çok kişi kredi kartı başvurusu yapsa da her başvuru onay almayabilir. Bu tip hallerde uyulması gereken şartlar vardır. Başvuru yapan kişinin ilgili şartları sağlaması ardından başvuru onay alır. Genç Bonus kart başvuru şartları şu şekildedir:

 • Başvuruda bulunan kişinin yeterli kredi notuna sahip olması gerekir.
 • Banka sicilinin temiz olması şartı aranırken ödemelerin de zamanlı ve yeterli oranlar üzerinden gerçekleştiriliyor olması gerekir.
 • Herhangi bir haciz işleminizin olmaması ve gelir durumunuzu beyan edebiliyor olmanız gerekir.

Genç Bonus Kart Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA bünyesinde tarafınıza sunulan kredi kartı size kargo ile gönderilir. İlgili kartın teslimatını kabul etmeniz ardından kart kullanımlarınıza açılır. Genç Bonus Kart kargo takibi şu şekildedir:

 • Online olarak kart başvurunuzu takip ederken aynı sayfa üzerinden kargo bilgilerine de erişim sağlayabilirsiniz.
 • İlgili sayfa üzerinden kargonun ne zaman teslim edileceği bilgisi öğrenilir. Genç Bonus kart başvuru sonucu onaylanması ardından karta kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Daha fazla nakit işlemler için diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu