BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Günü Birlik Nakit İhtiyacı Olanlar Dikkat! Yapı Kredi Bankası Tek Tıkla 10 Bin TL Yatıracak! Üstelik Faiz Uygulaması Yok! basvurusonucu

Yapılan maaş zamları sene başında kısa süreliğine yüzleri güldürmüş olsa da gerek enflasyonun artışına gerek ise de diğer faktörlere bağlı olarak giderek pahalılaşan hayat şartları, alım gücünün iyiden iyiye düşmesine sebebiyet verdi. Bu durum vatandaşların mevcut kazançları ile geçinememelerine yol açarken nakde olan ihtiyacın da artmasına neden oldu.

Son dönemlerde kredi kartı ve kredi ürünlerine olan taleplerin artığına dikkat çeken uzmanlar, vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bankaların kapılarını çaldıklarını ve sonrasında da yine nakit yoksunluğundan ötürü borçlarını ödemek konusunda ciddi bir sıkıntının içerisine düştüklerini ifade etti. Bu noktada artan nakit ihtiyaçlarını düşük faiz veya faizsiz avantajları sunan bankalar aracılığı ile gidermenin yollarını arayan vatandaşlar, mart ayı finansman kampanyalarını yakın takip altına aldı.

Vatandaşların nakde olan ihtiyaçlarını giderebilmek adına birçok farklı kategori altında kampanyalar düzenlemeye devam eden Yapı Kredi Bankası, mart ayı için özel olarak bir kampanya daha düzenlemiş olduğunu bildirdi. Söz konusu yeni kampanyasının yalnızca yeni müşterilerini kapsayacağını ifade eden özel banka, kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN YENİ MÜŞTERİLERİNE FAİZSİZ NAKİT DESTEĞİ!

Özel bankacılık sektöründe hizmetlerine devam eden Yapı Kredi Bankası, artan nakit ihtiyaçları sebebi ile zor günler geçiren tüketicilerin yüzlerini güldüren bir kampanya düzenledi. Yeni kampanyası kapsamında 10 bin TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans hizmeti sunacağını ifade eden banka, kampanyanın yalnızca ilk kez Yapı Kredi Bankası müşterisi olacak olan tüketiciler için geçerli olacağını bildirdi.

YAPI KREDİ BANKASI FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASININ AYRINTILARI

Geliştirmiş olduğu taksitli nakit avans kampanyası kapsamında faiz uygulamasının olmayacağını ifade eden Yapı Kredi Bankası, avans kullanımından doğan borçların 6 aya kadar taksitlendirilebileceğini bildirdi. Banka, 10 bin TL’yi aşan nakit taleplerinde ise farklı faiz oranlarının devreye gireceğine dikkat çekti.

YAPI KREDİ BANKASI’NIN FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS ÜRÜNÜNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası’nın yeni faizsiz ürününden yararlanmak isteyen tüketicilerin, 31 Mart 2023 tarihine kadar Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olmaları ve 15 Nisan 2023 tarihine kadar da yine aynı uygulama üzerinden kredi kartı başvurusu yapmaları gerekmektedir.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu