BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

HAVELSAN Personel Alımı yapacak! Başvuru şartları ve detaylar basvurusonucu

Havelsan yeni personel alımı gerçekleştirecek. Alımı yapılacak kadrolar belli oldu. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru şartları kadro dağılımı ve diğer merak edilen tüm detayları içeriğimizde görebilirsiniz.

Havelsan bünyesine çok sayıda personel alımı gerçekleştirilecek. Adayların en az ön lisans mezunu olması gerekmektedir. Mühendis alımları gerçekleştirilecek.

Kamu Personel Alımı Şartları

Lisans ya da lisansüstü mezunu adayları için alım kriterleri belli oldu. En az 3 yıl deneyime sahibi olan adaylar başvuru yapabilirler. Doktora eğitimi almış adayları işe alım sürecinde teknik uzmanlık sınav sonucu istenmeyecektir. Ön lisans mezunu adaylarda da lisans mezunları da olduğu gibi en az 3 yıllık bir deneyim istenmekte.

Personel Alımı Güncel Duyurusu

Havelsan personel alımları ile alakalı detaylar ortaya çıkmaya başladı. Başvuru yapmak isteyen adaylar Yönetim bilişim sistemleri, endüstri mühendisliği, yapay zekâ, yapay zekâ ve veri mühendisliği, uçak, havacılık ve uçak mühendisliği, elektrik, elektronik ve haberleşme mühendisliği, bilgisayar ve bilişim mühendisliği Bölümlerinde üçüncü veya dördüncü sınıfta okuyan öğrenciler başvuru gerçekleştirebiliyorlar.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu