BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

İhtiyaç Kredisi Veriliyor! Devlet, Özel Ve Katılım Bankaları Kış Sonu Mart Kampanyası Başlattı basvurusonucu

Ramazan Bayramı’nın gelmesiyle birlikte ihtiyaç kredisi kampanyaları da bankalar tarafından hız kesmeden devam ediyor. Hem devlet hem özel hem de katılım bankaları tarafından kış ayına özel olarak verilen Mart kampanyalarını haberimize görebilirsiniz.

Yüzde 0 Faiz Kampanyası

Gelen son bilgilere göre Bahar aylarına özel olarak verilecek 2023 yılı Mart ihtiyaç kredisi kampanyalarını hız verildi. Özel bankalar düşük tutarlarda %0 faiz uygulaması yapıyor.

Bunun yanı sıra Akbank ve İş Bankası da özellikle de müşterilerine iyi fırsatlar sunuyor. 10.000 TL ihtiyaç kredisi için yüzde 0 seçenek faizleri ile birlikte aile ödemek aylık ödeme periyodun da 885 TL’lik bir taksi tutarı ortaya çıkıyor.

Devlet Bankaları Faizleri Sabit Tuttu

Devlet bankalarından da Mart sonu ihtiyaç kredisi kampanyaları sabit kaldı. Konut için 1.29 ihtiyaç kredisi için 1.59 faiz oranı var. Hemen başvuru yapmak için bankaların online internet bankacılıklarına giriş yaparak ya da sms ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Pek çok özel banka ihtiyaç kredisi kapsamında 10.000 TL’ye kadar faizsiz kredi sunuyor.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu