İş Başvuru

İNTİBAK 2000 ÖNCESİ VE SONRASI EMEKLİ EK ZAM MÜJDESİ EN DÜŞÜK MAAŞ ARTTI Ek Gelir Fırsatları 2022

İNTİBAK 2000 ÖNCESİ VE SONRASI EMEKLİ EK ZAM MÜJDESİ EN DÜŞÜK MAAŞ ARTTI #ekgelir Evden Para Kazanma 2022

#internettenparakazanma #internettenparakazan #evdenparakazanma

5015 Kişi Okudu – 23 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Milyonlarca emekli gözlerini intibak ödemesine çevirdi. Corona virüsü önlemleri kapsamında en düşük emekli maaşının bin 500’e yükseltilmesi, intibak ödemesi bekleyen emekliler için yeni bir umut oldu. BAĞKUR, SSK emeklileri 2020 yılına girilmesinden beri intibak zammını bekliyor. Peki, emekliye intibak son durum 2020 gelişmeleri neler? Emekli intibak torba yasada var mı? Ne zaman verilecek?
Emekli intibak zammı onaylandı mı? sorusu yoğun bir şekilde sorulmaya başlandı. 2. Yargı paketinin Meclis’e sunulmadı ve 3. Yargı paketinin de çıkarılacağının söylenmesi intibak zammı bekleyen emekliyi sevindirmişken, üstüne corona virüsü tedbirleri kapsamında en düşük emekli maaşının bin 500 TL’ye çıkarılması emeklinin beklentisini arttırdı. Milyonlarca emekli heyecanla intibak yasasını bekliyor.

3’üncü teklifle de emekliler arasındaki maaş farkının giderilmesi amaçlanmaktadır.” 2000 yılı öncesinde çıkartılan intibak ile emeklilerin maaşı 50 lira ile 355 lira arasında artmıştı..
Milyonlarca emekli vatandaşa ek gelir müjdesi! Memurlara verilen aile yardım ücretlerinin emeklilere de verilmesi gündeme geldi. Mart ayında KPDK toplanacak. Toplantıda konuşulacak olan konulardan bir tanesi de milyonlarca emekliye aile yardımının ödenmesi olacak. Eğer bu talep hayata geçirilirse emekliler aylık ek gelir olarak 344 TL gelir elde edecek.
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg/join

Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1
Selamlar ben Mustafa Arılık ! Youtube henüz yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı konularda yardımcı olabilmek amacıyla ”nasıl yapılır” videoları paylaşıyorum. Ayrıca iyi bir ”Pubg Mobile” oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken çok eğleniyorum ve birçok komik anlar yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. 2000oncesi yok sonrası var 2000 yılı.oncesi aldı 2000 yılı sonrasıda yilda4262 tl eksik mas aldı altı aydan atmaya alınan zamlarla mas arasında makas açıldı 2000 yılından sonra emekli olanlara 13 yıllık farkta odenmeli

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu