BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

İş Arayanlar Dikkat! Hastanelere Çok Sayıda Personel Alınacak! KPSS Şartı Yok! basvurusonucu

Ağırlaşan ekonomik şartlar sebebi ile alım gücünün düşmesi, vatandaşları aylık kazançlarını artırmanın yollarını arama sevk etti. Hali hazırda bir işte çalışan ancak maaşından memnun olmayan veya henüz bir işte istihdam edilmemiş olan birçok vatandaş, aile bütçesine daha fazla destek verebilmek amacı ile güncel personel alımı ilanlarını yakın takip altına aldı.

İş arama sürecinde kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarının daha çok takip edildiği görülürken devletin boş kadrolarında görevlendirilmek üzere belirlenmiş olan şartları sağlayamayan vatandaşlar da özel sektöre yöneldi. Bu noktada devreye giren Türkiye İş Kurumu, devletin desteği ile özel sektörde istihdam edilmenin mümkün olduğuna dikkat çekerek yeni ilanlarının detaylarını paylaştı.

ÖZEL HASTANELERE PERSONEL ALINACAK!

en az 14 bin tl i̇le şehir hastanesinde personel alımı yapilacak! lise mezunu kpss şartı yok! başvuru i̇le i̇lgili detaylar!

Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı tarafından duyurulmuş olan 2023 personel alımı ilanının ardından özel hastanelerde den personel alımı ilanları gelmeye başladı. Bu kapsamda hastanelerde görevlendirilmek isteyen adaylar için yeni personel alımı ilanlarının düzenlendiğini belirten Türkiye İş Kurumu, özel hastanelerde temizlik personellerine ihtiyaç duyulduğunu ifade etti.

TÜRKİYE İŞ KURUMU HASTANE PERSONELİ ALIMI İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye İş Kurumu’nun web sitesi aracılığı ile yayınlanmış olan hastane temizlik personeli alımı ilanları aracılığı ile istihdam edilmek isteyen adaylar için başvuru şartları belli oldu. Kamu kurumu söz konusu başvuru kriterlerini şu şekilde sıraladı:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • En az 18 yaşında olmak,
  • Anayasal düzene karşı işlenmiş olan herhangi bir suçtan ötürü hüküm giymemiş olmak,
  • Herhangi bir kurumdan yaşlılık, malullük ve emeklilik maaşı almıyor olmak,
  • Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek olmak,
  • Daha önce kamu kurum ve kuruluşlarında görev alınmış ise meslekten ihraç edilmemiş olmak,
  • Mesleğin devamlı yapılmasına engel olabilecek bir sağlık sorununa sahip olmamak.

TÜRKİYE İŞ KURUMU HASTANE PERSONELİ ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI

mart başvuruları başladı! i̇şkur 90 bine yakın i̇şçi alımı yapacak! tüm detaylar!

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanmış olan özel hastane temizlik personeli alımı ilanları aracılığı ile istihdam edilmek isteyen adaylar için başvuru süreci devam etmektedir. Aday başvuruları, kamu kurumunun resmi internet sitesi aracılığı ile kabul edilmektedir.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu