BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

İş Bankası’na Ait Bankamatik Kartınız Varsa Hemen Okuyun: Duyuru Yapıldı! basvurusonucu

İş bankası resmi sitesinden yaptığı duyuru ile yeni bir kampanya başlattı. İş bankası bankakartı olan müşterilerine özel hazırlamış olduğu bu kampanya ile her 300TL tutarındaki kart alışverişlerinde geçerli olmak üzere 6 Nisan tarihinde kartlarına para yükleneceğini haberini verdi. Kampanyaya katılım koşullarını yayınlayan İş bankası bankakart kullanan müşterilerine sınırlı sürede geçerli olmak üzere geri ödeme yapıyor. Kampanyaya katılım koşulları haberimizin devamında…

İş Bankası’na Ait Bankamatik Kartınız Varsa Hemen Okuyun: Duyuru Yapıldı!

İş Bankası resmi internet sitesinden yeni bir kampanya duyurdu. İş Bankası bankakart kullanan müşterilerine özel bu kampanyada farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan her 300TL ve üzeri tutarındaki kart harcamalarında 10TL toplamda 200TL Maxipuan hediye ediyor. 6 Nisan tarihinde bankakartlara maxipuanlar yüklenecek. Kampanyanın geçerlilik tarihi 31 Mart olarak belirlendi.

İş Bankası Kampanya Detayları

Bankamatik kartı ile yapılan bireysel harcamalarınızda aynı günde yapılan iki 300TL’lik alışverişlerinizde ise aynı gün içinde olan bir alışveriş kampanyaya dahil olacaktır. Farklı günlerde yapılan her 300TL’lik alışveriş kampanya koşulları içine dahil edilecektir. Kampanya başlamış olup son tarih 31 Mart 2023 olacak.

Sadece İş Bankası müşterilerine özel bir kampanyadır. Başka kampanyalar ile birleştirlip kullanılamayacaktır.

i̇ş bankası’na ait bankamatik kartınız varsa hemen okuyun: duyuru yapıldı!
i̇ş bankası’na ait bankamatik kartınız varsa hemen okuyun: duyuru yapıldı!

İş Bankası müşterisi kampanyadan tek seferde yararlanabilecek ve aynı gün içinde en fazla 10TL maxipuan eklenecektir. Toplam maxipuan tutarı 200TL’dir.

Maximum üyeli iş yerleri haricinde yapılan bankakart alışverişleri de kampanya koşulların dahildir.

Kampanyaya ilişkin İş Bankası Mobil uygulamasında gösterilen barem bilgi maçlı oluşturulmuştur. İptal veya iade hakkı gerçekleştirilemez.

Kampanya dahilinde yapılan maximum alışverişlerinde iade ve iptal olan alışverişlerin maxipuanları yüklenmeyecek. İptal olan alışverişlerin maxipuanları sistemden geri alınacaktır. Alışveriş maxipuanı geçersiz sayılacaktır.

i̇ş bankası’na ait bankamatik kartınız varsa hemen okuyun: duyuru yapıldı!
i̇ş bankası’na ait bankamatik kartınız varsa hemen okuyun: duyuru yapıldı!

Maxipuanlar 6 Nisanda Kartlara Yüklenecek

İş Bankası bireysel bankakartınızla yaptığınız alışverişlerin son tarihi 6  Nisan 2023 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan alışverişlerinizde maxipuan harcamalarınız geçersiz sayılacaktır. Kampanya dahilinde yüklenecek olan maxipuanlar 6 Nisan tarihinde kullanmış olduğunuz bireysel banka kartınıza iade yapılacaktır.

Maxipuanlarınızı kullanabilmek için son tarih 31 Mayıs 2023 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra kartınızdaki maxipuanınız geçersiz olarak kullanılmayacaktır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu