Güncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

İŞ Bankasından Faizsiz Kredi! HEMEN BAŞVUR! PARANI AL! basvurusonucu

İş Bankası, 2022 yılında müşteri kapma savaşında tek çıkmak için faizsiz kredi verme kampanyası başlattı. Banka, Akbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası ve Denizbank gibi diğer bankaların izinden giderek, tablo 10.000 TL faizsiz kredi sunuyor. İş Bankası, faizsiz kredi kampanyası ile ödemenin masraflarını karşılamaya devam ediyor. Ancak kampanyadan kullanım için bazı koşulların sağlanması gerekiyor. İşCep aracılığıyla başvuru yapılan kampanyada, yeni ayrıntılar belirli oranlarda faizsiz kredi kazanımı da mümkün olacak.

İŞ Bankasından Faizsiz Kredi

Başvuru için ilk yapmak şartı, İş Bankası müşterisi olmaktır. İşCep aracılığıyla “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıklayarak başvuru işlemi tamamlanabilir. Başvuru yapan şifre 10.000 TL faizsiz taksitli nakit avans ve diğer faydalar bekleniyor. Kampanya sadece 5 ay vadeli olarak kullanılabilir ve taksitli nakit avans toplu 300 TL ile 10.000 TL arasında olacaktır. Ayrıca, yeni tanımlanan kredi kartı limitini aşmayacak şekilde korunmaktadır.

i̇ş bankasından faizsiz kredi! hemen başvur! parani al!
i̇ş bankasından faizsiz kredi! hemen başvur! parani al!

Başvuru Şartları

Başvuru yapabilmek için öncelikle kredi kartınızın bitirilmesi gerekmektedir. Kredi kartı onaylandıktan sonra, kredi kartlarının %50’sini 0 faizli kredi olarak kullanabileceklerdir. Kredi kartı onayı onaylandıktan sonra, çalıştırma süreci yaklaşık olarak 7 gün içinde tamamlanacak ve 10.000 TL 0 faizli krediden yararlanabilecekleri açıklanacaktır. Kampanyadan her müşteri sadece bir kez faydalanabilecektir.

İş Bankası’nın bu faizsiz kredi kampanyası, diğer bankaların da benzer kampanyalar düzenlemesiyle birlikte, müşteri kapma savaşının yükünü artırmıştır. Bu kampanya, tüketici ihtiyaçlarını karşılama ve

i̇ş bankasından faizsiz kredi! hemen başvur! parani al!
i̇ş bankasından faizsiz kredi! hemen başvur! parani al!

Başvuru Şartları Nelerdir?

İş Bankası, uygulamaları faizsiz kredi kampanyası ile dikkatleri üzerine dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında, İşCep aracılığıyla ilk kez başvuru yaparak 10.000 TL faizsiz taksitli nakit avans ve daha birçok faydadan yararlanabiliyor. Ancak bu kampanyadan yararlanmak için bazı gereksinimler bulunuyor. İşte başvuru için gerekli olan şart:

Kampanyadan faydalanmak için İş Bankası müşterisi olmak gerekiyor. Eğer henüz İş Bankası müşterisi olmayacaksa, İşCep aracılığıyla müşteri olmak amacına yönelik açıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni tanımlanan kredi kartı limitini aşmayacaktır.

Başvuru yapmadan önce kredi kartınızın borcunu kapatmanız gerekiyor.

Kredi kartı testi onaylandıktan sonra, 10.000 TL 0 faizli krediden yararlanabileceğiniz 1 yıl içinde kampanyadaki çıkışı kullanabilirsiniz.

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu