BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

İslam Memiş Altında Çarpıcı Tabloyu Paylaştı! Gram Altın İçin O Tarihe Dikkat Çekti basvurusonucu

Altın ve para piyasaları uzmanı olan İslam Memiş son dönemde yapmış olduğu başarılı tahminler ile adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Gram altın ile alakalı da son dönemde yaptığı yorumlar ile birçok insanın beğenisini alan İslam Memiş Amerikan Merkez Bankası Başkanlığı yapmış olduğu açıklamalar sonrasında altın ile alakalı şok ifadeler kullandı.

Daha önce de altın ve döviz kuru fiyatlarında isabetli tahminleriyle dikkat çeken önemli isim bir televizyon programında Amerikan Merkez Bankası Başkanı’nın yapmış olduğu açıklamaları değerlendirdi.

Enflasyon Yükselirse Altın Ne Olacak?

İslam Memiş yapmış olduğu açıklamada ülkelerdeki enflasyonu yüksek kalmaya devam etmesi ile birlikte agresif faiz olabileceğine dikkat çekerek bu nedenle orta ve uzun vadede Altın fiyatlarının ciddi bir şekilde tırmanışa geçebileceğini düşünüyor.

Gümüş Fiyatlarına Dikkat Edin

Çok fazla birikim yapmayan ya da birikimi tercih etmeyen insanlara Gümüş önerisinde bulunan İslam Memiş “son dönemde ciddi bir şekilde gümüşte artış söz konusu oldu. Bu nedenle yatırımcı için oldukça iyi bir araç olarak dikkat çekiyor.” ifadelerini kullanmıştı.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu