BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

İstanbul Yönetim Aş. 7 Adet Aşçı Ve Aşçı Yardımcısı Alacak! Başvuru İle İlgili DETAYLAR! basvurusonucu

İstanbul Yönetim A.Ş tarafından yapılan yazılı açıklama ile kurum dışı 7 adet aşçı ve aşçı yardımcısı alım ilanı yayınlandı. İlana göre farklı kuruluşlarda çalıştırılmak üzere 7 adet aşçı ve aşçı yardımcısı alınacak. İlanda yayınlanan genel bilgiler arasında aşçıların hijyen kurallarına uygun çalışma yapması, 45 saatlik bir görevlendirme usulü ile çalışmaları ve aynı zamanda ilkokul mezunu olmaları şartları bulunuyor.

İstanbul Yönetim Aş. 7 Adet Aşçı Ve Aşçı Yardımcısı Alacak

Bu ilanlara başvuru yapacak olan adayların başvuru süreleri ise 15 Mart’ta sona erecek. Bu ilanı başvuru yapmak isteyen kişilerin 444 77 33 numarası ile de iletişim kuracağı belirtiliyor.

Kurumlarda Çalışacak Olan 7 Adet İlkokul Mezunu Aşçı Alınacak

İstanbul Yönetim Aş. Kurumlar bünyesinde çalışması mümkün olan aşçı personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan ilana göre ilkokul mezunu 7 adet aşçı personel alımı yapılacak. Adayların kurumun resmi web sitesine mail atarak da başvurularını tamamlayabilecekleri bilgisi bulunuyor. Detaylı özgeçmişlerini kariyer.istanbul.ibb adresine gönderen adaylar ilanlara başvuru yapmış sayılıyor.

i̇stanbul yönetim aş. 7 adet aşçı ve aşçı yardımcısı alacak! başvuru i̇le i̇lgili detaylar!
i̇stanbul yönetim aş. 7 adet aşçı ve aşçı yardımcısı alacak! başvuru i̇le i̇lgili detaylar!

7 adet aşçı ve aşçı yardımcısı personel ilanına başvurmak isteyenler Belirtilen adrese başvurularını özgeçmişler ile birlikte yapabiliyor başvurular 15 Mart 2023 tarihinde sona eriyor. Bu ilanlara yeni mezun olmuş olan aşçılarda başvuru yapabiliyor.

İstanbul Yönetim Aş. Tarafından Aşçı Alım İlanı Yayınlandı

Kurum dışı eleman alım ilanları son dönemlerde sıkça haber yayın sayfalarında yer alıyor. Bu ilanlara geçtiğimiz gün bir yenisi daha eklendi. İstanbul Yönetim A.Ş tarafından yapılan açıklama ile kurumlarda görevlendirilmek üzere aşçı personel alımı yapılacağı belirtildi.

i̇stanbul yönetim aş. 7 adet aşçı ve aşçı yardımcısı alacak! başvuru i̇le i̇lgili detaylar!
i̇stanbul yönetim aş. 7 adet aşçı ve aşçı yardımcısı alacak! başvuru i̇le i̇lgili detaylar!

7 adet aşçı alımı yapılacak olan kadrolar şu an için mevcut değilken aşçıların detaylı özgeçmiş bilgilerini kariyer İstanbul İBB adresine göndermeleri gerekiyor. Bu evrak gönderimi işleminden sonra 15 Mart 2023 tarihinde adaylarla ilgili bilgiler açıklanıyor. Bu ilanlara başvuru yapmak için İstanbul Yönetim A.Ş kurumunun Resmi Web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlanda belirtilen şart ve nitelikleri taşınıyorsanız hemen bu ilanları başvuru yapabilirsiniz.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu