BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

İyi Partili Yavuz Ağıralioğlu: Masada bize pusu kuruldu, bundan rahatsızız basvurusonucu

2023 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine iki aydan az bir süre kala partililerden açıklamalar gelmeye devam ediyor. Özellikle de son dönemde altılı masanın Meral Akşener yönelik tavrından ve İttifak ortaklarının HDP ile görüşmesinden rahatsız olunduğunu dile getiren iyi Partili Yavuz Ağıralioğlu çok sert açıklamalar gerçekleştirdi.

İyi Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu ve beraberindeki ekip seçim çalışması ile alakalı açıklamalarını anlattı. İyi parti lideri Meral Akşener’e sert sözlerini söylendiğinin ortaya çıkmasıyla birlikte daha sonrasında Meral Akşener altılı masaya tekrardan geri dönme kararı almıştı.

İttifakların HDP ile açıktan bakanlık pazarlığına girişmesi sonrasında rahatsız olduğunu ve konu ile alakalı İyi Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu açıklama gerçekleştirdi.

 Ağıralioğlu’nun Açıklamalarından Öne Çıkanlar Şöyle:

“Bugün son derece önemli bir eşikteyiz, hak sıkışmıştır izan sıkışmıştır gayret sıkışmıştır insan sıkışmıştır uğruna mücadele ettiğimiz demokrasinin ümitlerini çalındığını düşündüğümüz milletimiz için yeni ve doğru kararların alınması gerektiğini düşünüyoruz.

Hiç kimsenin iktidar olmak için bakanlık dağıtmasını doğru bulmuyoruz. Umut olarak kurulan bu masada bazı milletvekillerinin başka bir gündemin masası haline gelmese de bizleri üzüyor.”

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu