BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından çok sayıda yeni personel alımı gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak kadrolar açıklandı. İçeriğimizde başvuru şartları kadro dağılımı ve diğer merak edilen tüm detayları görebilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediye şirketi farklı meslek gruplarına ait çok sayıda yeni personel alımı gerçekleştirecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı başvuru şartları

Bir makam şoförü bir kamyon şoförü 3 vasıfsız işçi bir Kimyager temizlik işçisi bir biyolog 4 bir kimya mühendisi bir elektronik mühendisi 5 çevre mühendisi bir grafik yani 19 teknisyen bir temizlik personeli bir büro personeli Bir Şehir ve Bölge planlamacısı bir harita ve Kadastro teknikeri bir şoför bir Metalürji Ve Malzeme mühendisi bir Sıhhi Tesisat Teknolojileri teknikeri alımı gerçekleştirilecek.

Alımı yapılacak kadrolar için erkek adaylar için askerlik vazifesini yerine getirmiş olmak gerekmektedir. Yoğun iş temposuna ayak uyduracak herhangi bir sağlık problemi bulunmayan adaylar başvuru yapabilirler. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından alımı yapılacak kadrolara 27-28 Mart 2023 tarihlerinde başvuru yapabilirsiniz.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu