BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Kamu İlan! TÜRKAK Yüksek Maaşla Personel İstihdamı Yapıyor! Başvuru Şartları ve DETAYLARI! basvurusonucu

Türk Akreditasyon kamu kurumunun gerçekleştirdiği personel alımı başvuru bilgileri yayımlandı. Yüksek Alımlar yüksek maaşla yapılacak olup başvuru yapacak adaylar için online alımlar yapılacak.  İlana başvuru yapmak isteyen adaylar tek tuşla başvuru yapabilecek.

Kamu İlan! TÜRKAK Yüksek Maaşla Personel İstihdamı Yapıyor

TÜRKAK yine yüksek projelere imza attı. TÜRKAK kurumu tarafından açılan ilan doğrultusunda başvuru kılavuzuna istinaden 1 kişilik bilişim kontenjanı açıldı. Adayların başvuruları online ortam üzerinden alınmaya başlandı.

TÜRKAK kurumuna alım yapılacak personel belirlenirken kurumun yazılı ve sözlü mülakat sonuçlarına göre aday seçeceği açıklandı. Başarı sıralaması ve başvuru şartlarını taşıyan adayların durumuna göre alım yapılacağı duyuruldu. Ek olarak KPSS 2022 sınavına girmiş olunması ve en az 70 puan alınması istenilen şartlar arasında bulunuyor.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

İlana başvuran adayların T.C vatandaşı olması gerekiyor. Başvuru yapacak adayların yazılım ve yazılım geliştirme konusunda aktif olarak 3 yıl çalışma hayatının olması gerekmektedir.

En az iki adet yabancı dil bilinmesi ve bunu ispatlayan sertifika programı belgesi istenmektedir.

kamu i̇lan! türkak yüksek maaşla personel i̇stihdamı yapıyor! başvuru şartları ve detaylari!
kamu i̇lan! türkak yüksek maaşla personel i̇stihdamı yapıyor! başvuru şartları ve detaylari!

Hem erek hem de kadın adayların başvuruda bulunabileceği ilanda erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikte ilişiğinin bulunmaması istenilen şartlar arasında bulunuyor.

Adayların başvurudan olumlu sonuç alabilmesi için mobil uygulama geliştirmiş olması gerekmektedir. Kişisel verilen korunması ve yönetilmesine dair konu hakkında bilgisi olması aranan şartlar arasındadır.

Oluşabilecek siber saldırılara karşı deneyimli kod bilgisi yazımına hakim olması ve uygulamaya koyabilecek adayların başvuru yapması istenmektedir.

Başvuru yapmak isteyen adayların lisans seviyesinde olup bilgisayar mühendisi, endüstri mühendisliği, elektrik mühendisi, elektronik mühendisliği ve yazılım mühendisliği alanında mezun olmuş olması gerekmektedir.

kamu i̇lan! türkak yüksek maaşla personel i̇stihdamı yapıyor! başvuru şartları ve detaylari!
kamu i̇lan! türkak yüksek maaşla personel i̇stihdamı yapıyor! başvuru şartları ve detaylari!

Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

TÜRKAK tarafından yayınlanmış olan bu ilanın başvuruları 24 Mart  tarihinde başlamıştır. Adayların başvurularını 9 Nisan 2023 tarihine kadar yapması ve değerlendirme aşamasında aday alımları için gerekli belgeleri tamamlamış olması gerekmektedir.

Adayların başvurularını yapacakları yer olan TÜRKAK resmi internet adresi üzerinden Mustafa Kemal Mahallesi 2125. Sokak No:1 Çankaya/ANKARA adresine şahsi ya da posta yolu müracaat üzerinden yapılacaktır.

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu