BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Kamu Kurumu Duyurdu! Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlileri Alınacak! Başvuru Ekranları Erişime Açıldı! basvurusonucu

Devlet güvencesi ile iş aramak isteyenler için farklı kategoriler altında hizmetler sunmaya devam eden Türkiye İş Kurumu, yeni güne yeni bir duyuru yaparak başladı. Farklı kurumlarda ve farklı illerde istihdam edilmek üzere silahlı ve silahsız güvenlik görevlilerine ihtiyaç duyulduğunu belirten kamu kurumu, detayları paylaştı.

21 Mart 2023 tarihi itibari ile bünyesinde yayınlamış olduğu koruma ve güvenlik görevlisi alımı ilanlarının detaylarını paylaşan Türkiye İş Kurumu, ilanlar için başvuru ekranlarının erişime açılmış olduğunu ve başvuru kriterlerinin belirlenmiş olduğunu bildirdi.

TÜRKİYE İŞ KURUMU KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI İLANI MART 2023

Düzenlediği personel alımı ilanları sayesinde iş arayan veya iş değiştirmek isteyen vatandaşlar tarafından yakından takip edilen Türkiye İş Kurumu, yeni personel alımı ilanlarını duyurdu. Toplamda bin 620 kişilik silahlı ve silahsız koruma ve güvenlik görevlisine ihtiyaç duyulduğunu belirten Türkiye İş Kurumu, personellerin farklı illerde görevlendirileceklerini bildirdi.

TÜRKİYE İŞ KURUMU KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan koruma ve güvenlik görevlisi alımı ilanları aracılığı ile çeşitli kurumlarda istihdam edilmek üzere toplamda bin 260 yeni personele ihtiyaç duyulduğu belirtildi. İlgili ilanlar için başvuru oluşturmak isteyen adayların sağlamaları gereken genel başvuru kriterleri ise şu şekilde sıralandı:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • En az lise mezuniyetine sahip olmak,
  • Görevin yapılmasına engel olabilecek devamlı bir sağlık sorununa sahip olmamak,
  • 21 yaşından büyük olmak,
  • Akıl sağlığı yerinde olmak,
  • Adli sicil kaydı temiz olmak,
  • Kamu haklarından men edilmemiş olmak,
  • Herhangi bir suçtan ötürü 1 yıldan fazla süreli hapis cezası almamış olmak,
  • Devletin güvenliğini tehdit edebilecek bir suçtan ötürü yargılanmamış olmak,
  • Mesleğe ilişkin özel şartları sağlıyor olmak.

TÜRKİYE İŞ KURUMU KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu’nun resmi web sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan koruma ve güvenlik görevlisi alımı ilanları için başvuru ekranları erişime açıldı. Sisteme kaydı bulunan veya İŞKUR Müdürlükleri ya da İŞKUR’un resmi internet sitesi aracılığı ile sisteme yeni kaydolacak olan tüm vatandaşlar, T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile birlikte sisteme giriş yaparak açılan ekranda bulunan “ara” çubuğundan koruma ve güvenlik görevlisi ilanlarını görüntüleyip, ilgili ilanlara online olarak başvuru yapabilirler.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu