BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Kamuya Eğitim Şartsız – Minimum Ortaokul Kadrolu – 20 Operatör – Şoför – İşçi Alımı! Başvuru İle İlgili Detaylar… basvurusonucu

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı tarafınca İŞKUR kurum dışı ilanlarda resmi internet sayfasında paylaşılan ilanda 50 yaş limit 5 unvanda kadrolu olarak çalışacak personel alınacağı açıklandı. Alınacak bu personeller 5 unvanda hizmet verecekler.

Kamuya Eğitim Şartsız – Minimum Ortaokul Kadrolu- 20 Operatör – Şoför – İşçi Alımı

İŞKUR’un resmi internet sayfasında paylaşılan ilana göre İstanbul ili Beylikdüzü Belediye Başkanlığı içerisinde vazifelendirmek için eğitim şartı bulundurmadan en az ortaokul seviyesinde kadrolu 20 şoför operatör tesisatçı işçi seçilecektir. 50 yaş limit personel alımı için başvuru kriterleri ve gerekli detaylar yazımızda bulunmaktadır.

Beylikdüzü Belediyesi çalışacak personel alımı için başvuru şekli ve zamanı.

Başvuruda bulunacak kişiler başvurularını 31 Mart 2023 tarihine kadar başvurulacak olan kurum e-posta adresine özgeçmiş yollamak yoluyla  elektronik olarak başvuracaklardır. Şartları karşılayan kişilere kurum tarafından gerekli bilgi verilecek iletişim sağlanacaktır.

Beylikdüzü Belediyesi personel işe alımında sayı ve kadro dağılımı nasıl olacak?

1 Sıhhi Tesisatçı, 1 Silindir operatörü, 2 Loder Operatörü, 15 Kamyon Sürücüsü ve 1 Ekskavatör Operatörü işe kabul edilecektir.

kamuya eğitim şartsız – minimum ortaokul kadrolu - 20 operatör - şoför - i̇şçi alımı! başvuru i̇le i̇lgili detaylar...
kamuya eğitim şartsız – minimum ortaokul kadrolu – 20 operatör – şoför – i̇şçi alımı! başvuru i̇le i̇lgili detaylar…

Peki, bu personel alımında personel adaylarında aranacak ortak özellik şartları nelerdir?

Kesinlikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekmektedir. Bunun dışında emekli olmamanız gerekmektedir. Ayrıca affa uğramış olsanız bile belirli herhangi bir suçtan mahkum olmamanız gerekmektedir. Herhangi bir sağlık probleminizin olmaması ve Beylikdüzü ilçesinde ikametinizin olması da aranan özelliklerden olacaktır.

Sıhhi Tesisatçı alımı için yaşınızın 45’i geçmemesi gerekir. Ortaokul mezuniyet belgeniz ve ustalık belgenizin bulunması da aranan şartlar arasında.

Silindir Operatörü görevlisi için 40 yaşını geçmemiş olmanız ve herhangi bir sağlık sorununuzun bulunmaması gerekmektedir. G sınıfı ehliyetinizin bulunması ve iş makinesi operatörü belgesine de sahip olmanız gerekmektedir.

kamuya eğitim şartsız – minimum ortaokul kadrolu - 20 operatör - şoför - i̇şçi alımı! başvuru i̇le i̇lgili detaylar...
kamuya eğitim şartsız – minimum ortaokul kadrolu – 20 operatör – şoför – i̇şçi alımı! başvuru i̇le i̇lgili detaylar…

Loder Operatörü alımı için 40 yaşını geçmemiş olmanız gerekmektedir. Yine herhangi bir sağlık probleminizin olmaması ve iş makinesi operatörü belgesine sahip olmanın yanı sıra G sınıfı ehliyete sahip olmak gerekmektedir.,

Kamyon Sürücüsü alımı için cinsiyetin şartı aranmaktadır. Erkek olmanız gerekmektedir. 50 yaşını geçmemiş olmanız E ve D sınıfı ehliyetinizin bulunması gerekmektedir. SRC ve Psikoteknik belgesine sahip olmanız ve askerliğinizi tamamlamış olmanız da gerekmektedir.

Ekskavatör Operatörü alımında 40 yaşını aşmamış olmak ve herhangi bir tane sağlık probleminizin olmaması gerekmektedir. İş makinesi operatörü belgesinizin bulunması ve G sınıfı ehliyete sahip olmanız da aranan şartlar arasındadır.

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu