BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Karayolları Genel Müdürlüğü Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Karayolları Genel Müdürlüğü yeni personel alımı gerçekleştirecek. Alımı yapılacak kadrolar açıklandı. Toplamda 102 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurular nasıl yapılacak? Kadrolar nasıl? Başvuru şartları ve diğer merak edilen tüm detayları içeriğimizde görebilirsiniz.

Karayolları Genel Müdürlüğü Başvuru Şartları

Karayolları Genel Müdürlüğü resmi gazetede yayınlanan ilana göre toplamda 102 sözleşmeli personel alımı yapıyor. Genel Müdürlük bünyesinde çalışacak adaylar için genel şartlarda açıklandı. Adayların 657 sayıyla devlet memurları taşıması gerekmektedir.

Sağlık problemi bulunmayan daha önce memurluk vazifesini atılmamış olan adaylar başvuru yapabilirler askerlik vazifesinin yerine getirmiş adaylar başvuru yapabilir. Mühendis tekniker Mimar şiir planlısıyla ya da Avukat alımlarında yerleştirecek adaylar için seyahat problemi olmamalıdır. Tüm pozisyonlar için 2022 yılı KPSS grubunun ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak gerekmektedir.

Karayolları Genel Müdürlüğü Personel Alımı Başvuru Şartları

Başvuru yapmak isteyen adaylar 28 Mart 2023 tarihine kadar kariyer kapısı üzerinden başvurularını tamamlayacaktır. Karayolları Genel Müdürlüğü toplamda 102 sözleşmeli personel alımı yapacak.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu