BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Kastamonu Hanönü Belediyesi Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Kastamonu Hanönü Belediyesi tarafından yeni personel alımları gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak kadrolar açıklandı. Başvuru şartları nasıl olacak? Kadro dağılımı ve diğer merak edilen tüm detaylar içeriğimizde görebilirsiniz.

Kastamonu Hanönü Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Hanönü Belediyesi bir beden işçi alımı gerçekleştirecek. Belediye bünyesinde çalışmak isteyen adayların En az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli olmayan yaşlılık aylığı almayan adaylar başvuru yapabilirler.

Adayların Hanönü ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Devletin işleyişine karşı herhangi bir suça karışmamış adaylar başvuru yapabilirler. Başvuru esnasında nüfus kayıt örneği fotoğraf sağlık raporu diploma fotokopisi Nüfus cüzdan fotokopisi ile birlikte Başvuru yapılacaktır.

Kastamonu Hanönü Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Hanönü Belediyesi tarafından alma yapılacak kadrolara 28 Mart 2023 tarihinde başvuru gerçekleştirilebiliyor. Adaylar Hanönü Belediyesi toplantı salonu Hanönü Mahallesi Boyabat Caddesi No 11 Hanönü Kastamonu adresine başvuru yapabilirler.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu