BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Kayseri Üniversitesi İlana Çıktı! KPSS Şartı Ve Yaş Sınırı Yok! Son Başvuru Tarihi 20 Mart! basvurusonucu

Ekonomik şartların oldukça çetin bir hale geldiği şu günlerde vatandaşlar da aylık kazançlarını yükseltmenin ve o kazançları garanti altına almanın yollarını araştırmaya başladı. Yüksek enflasyon başta olmak üzere pek çok olumsuz faktörden ötürü artan maliyetlerden ötürü özel firmaların kadrolarında daralmaya gitme ihtimallerinin artması, vatandaşları daha çok kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarını takip etmeye sürüklerdi. Bu kapsamda harekete geçen vatandaşlar, kamu kurum ve kuruluşlarının mart ayı içerisinde yayınlamış oldukları personel alımı ilanlarını araştırmaya başladı.

Sene başından bu yana birçok kamu kurum ve kuruluşu gerek doğrudan gerek ise de Türkiye İş Kurumu aracılığı ile personel alımları gerçekleştirdi. Halen birçok kurumun personel alım süreci devam ederken bölgesel bir ilan daha duyuruldu. Kamu üniversitesi olarak hizmet veren Kayseri Üniversitesi, eksik kadrolarını belirleyerek ilana çıktığını bildirdi. Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan personel alımı ilanının detayları adaylar ile paylaşıldı.

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI İLANI MART 2023

kayseri üniversitesi i̇lkokul mezunu temizlik i̇şçisi alımı sağlayacak! başvuru şartları ve başvuru i̇le i̇lgili detaylar!

Eksik kadrolarını belirleyerek ilana çıkan Kayseri Üniversitesi, temizlik departmanında görevlendirmek üzere yeni bir personele ihtiyaç duyduğunu belirtti. Söz konusu personel alımı ilanını Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlayan kamu üniversitesi, ilan için başvuru sürecinin halen devam ettiğine dikkat çekti.

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

Üniversitenin personel kadrosuna “temizlik elemanı” unvanı ile yeni bir personelin dahil edileceğini belirten Kayseri Üniversitesi, söz konusu ilana başvuru yapmak isteyen adaylar tarafından sağlanması gereken başvuru kriterlerini şu şekilde sıraladı:

  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,
  • Herhangi bir kurumdan emeklilik, malullük ve yaşlılık maaşı almıyor olmak.

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI

Kayseri Üniversitesi tarafından düzenlenmiş olan personel alımı ilanına, Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinden veya ALO 107 numaralı kurum hattını arayarak başvuru yapılabilmektedir. Son başvuru tarihi 20 Mart 2023 olarak belirlenmiş olan ilan için 27 Mart 2023 tarihinde 10:00- 11:00 saatleri arasında Rektörlük Senato Salonu’nda kura çekimi yapılacaktır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu