BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Koç Üniversitesi Bünyesine Personel Alacağını Duyurdu! 2023 Başvuru Şartları ve Başvuru DETAYLARI! basvurusonucu

Koç Üniversitesi Rektörlüğünden önemli personel alımı duyurusu yapıldı.

Koç Üniversitesi Bünyesine Personel Alacağını Duyurdu!

2547 sayılı Yükseköğretim kanununun, öğretim görevlisi ile ilgili maddeleri doğrultusunda 3 akademik öğretim görevlisi alacağını duyurdu.

Koç Üniversitesi Kadrosuna 3 kişilik Doçent Alımı

Koç Üniversitesi tam zamanlı akademik öğretim görevlisi almak için duyuru yaptı. Yükseköğretim kanunun 2547 öğretim görevlisi ile ilgili olan kanunun ilgili maddelerine göre alım gerçekleştireceğini duyuran üniversite, başvuracak adayların en az bir sayfalık akademik geçmişleri ve faaliyetlerini içinde barındıran özgeçmiş dilekçelerini Üniversiteye teslim etmeleri istendi. Fen Fakültesi için Fizik alanında, Mühendislik Fakültesi için, Elektrik-Elektronik mühendisliği yine Mühendislik fakültesi için Endüstri mühendisliği için yetkin doçentler alınacak.

Doçent Kadrosuna Alım İçin Gerekli Şartlar

Koç Üniversitesi Rektörlüğünden yayınlanan Öğretim görevlisi alımları için gerekli tüm şartlarda yayınlandı. AÇIKLAMALARA GÖR Başvuru yapacak öğretim görevlilerinden yayınladıkları bilimsel ve akademik yayınların yanı sıra faaliyetlerini de içeren 1 sayfalık kısa özgeçmişlerini Türkçe ve İngilizce olarak pdf formatında hazırlayarak [email protected] adresine 5 Nisan 2023 son başvuru tarihinden önce göndermeleri istendi.

koç üniversitesi bünyesine personel alacağını duyurdu! 2023 başvuru şartları ve başvuru detaylari!
koç üniversitesi bünyesine personel alacağını duyurdu! 2023 başvuru şartları ve başvuru detaylari!

Doktorasını yabancı ülkede yapmış adaylar ve yine doçentlik ve profesörlük unvanlarını yabancı ülkeden almış adayların belgelerinin aldıkları yerden ve eşdeğerliliğinin ise üniversiteler arası kurul tarafından da onaylanmış olması gerekiyor. Doçent kadrosundan başvuru yapacak adaylar için uluslararası tanınan dergilerde yayınlanan akademik çalışmalarının bir örneği ve uluslararası tanınırlık derecesin inde bulunması şartı aranıyor.

Son Başvuru 5 Nisan 2023

Koç Üniversitesi Rektörlüğü Fizik, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Endüstriyel Mühendisliği kadrosuna Profesör, doçent belgelerine sahip öğretim görevlisi alacak. Yayınlanan duruya göre istenilen alanlarda talep edilen tüm belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi isteniyor. Koç Üniversitesi öğretim görevlisi başvurularının on başvuru tarihi ise 5 Nisan 2023 olarak belirlendi.

koç üniversitesi bünyesine personel alacağını duyurdu! 2023 başvuru şartları ve başvuru detaylari!
koç üniversitesi bünyesine personel alacağını duyurdu! 2023 başvuru şartları ve başvuru detaylari!

Şayet doktorasını yurt dışında yapmış olan adaylar varsa aldıkları doçentlik ve profesörlük belgelerinin de uluslararası onayı alması gerekiyor. Bu belgelerin yanı sıra uluslararası alanda en çok okunan dergi basın gibi yerlerde yayınladıkları akademik yayınlarının örneklerinin de başvuru belgelerinde bulunması isteniyor.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu