BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Konut Sahibi Olmak İçin Desteğe İhtiyaç Duyanlar Dikkat! Kamu Bankası Faizleri Yüzde 1,29’a Düşürdü! basvurusonucu

Hem sıfır hem de ikinci el satılık konutlarda gözlenen fahiş fiyat artışları, kendi evlerine sahip olmanın yollarını arayan tüketicileri büyük ölçüde hayal kırıklığına uğrattı. Bütçeleri her geçen gün değersizleşen ve bu yüzden de nakit desteğine duyan vatandaşlar, bankaların kredi ürünlerini yakın takip altına aldı. Bu noktada öne çıkan kamu bankası Vakıfbank, yepyeni bir kredi ürünü düzenlediğini duyurdu.

Web sitesi aracılığı ile yeni konut kredisi kampanyasını duyuran kamu bankası Vakıfbank, düşük faizli ürünü ile sektöre damgasını vurdu. Söz konusu ürününün başvurulara açık olduğuna dikkat çeken banka, detayları paylaştı.

VAKIFBANK SARI PANJUR KONUT KREDİSİ MART 2023

vakıfbank, deprem bölgesi'ndeki vatandaşlara sağladığı kolaylık! faizsiz depremzede kredisi!

Konut sahibi olmak isteyen ancak bu isteğini gerçekleştirmek için yeterli nakit birikimi olmayan tüketicilere seslenen Vakıfbank, yeni kredi ürününü duyurdu. “Sarı Panjur Konut Kredisi” ismini vermiş olduğu yeni kredi kampanyası aracılığı ile sıfır konut alımlarında tüketicilerin bütçelerine destek vereceğini belirten Vakıfbank, belirlemiş olduğu düşük faiz ile dikkat çekti.

VAKIFBANK SARI PANJUR KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Hem mevcut müşterilerinin hem de potansiyel müşterilerinin kullanımlarına açmış olduğu Sarı Panjur Konut Kredisi ürünü ile bankacılık sektöründe dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kamu bankası Vakıfbank, ilgili ürününün özelliklerini paylaştı. Kredi ürünü kapsamında uygulanacak olan başlangıç faizinin yüzde 1,29 olarak belirlenmiş olduğunu ifade eden Vakıfbank, ürün kapsamında oluşan borçların ise 120 aya kadar taksitlendirilebileceğini belirtti.

Sarı Panjur Konut Kredisi kampanyasından nakit desteği alarak sıfır konut sahip olacak olan tüketicilerin kredi borçlarını istedikleri aralıklarda ve istedikleri tutarlarda ödeyebileceklerini belirten Vakıfbank, esnek ödeme seçenekleri ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı.

VAKIFBANK SARI PANJUR KREDİSİ BAŞVURU DETAYLARI

Düzenlemiş olduğu Sarı Panjur Konut Kredisi kampanyası ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başaran kamu bankası Vakıfbank, kredi ürününden yararlanmak isteyen tüketiciler için başvuru detaylarını paylaştı.

Sarı Panjur Konut Kredisi ürünü için hem şahsen hem de SMS yolu ile başvuru oluşturulabileceğini belirten kamu bankası Vakıfbank, SMS başvuruları için cep telefonlarının mesajlar kısmına aralarında birer boşluk bırakarak KONUT, T.C. kimlik no, aylık gelir bilgilerinin yazılıp 5724’e kısa mesaj gönderilmesi gerektiğini belirtti. SMS başvurusunun olumlu sonuçlanmasının ardından banka yönetiminin başvuru sahibini şubeye davet edeceğini belirten kamu bankası, kimlik ibrazının zorunlu olduğuna dikkat çekti.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu