BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Konut Seferberliğinde TOKİ Müjdesi! 52 ilde TOKİ Sevinci Yaşanacak! basvurusonucu

Toplamda 52 şehre büyük bir TOKİ müjdesi yapıldı. 32.000 peşinat ile ev sahibi olabilmek mümkün hale üstelik aylık sadece 1595 TL taksit ödeyerek bu fırsattan faydalanabilmek mümkün. TOKİ projelerinde 1+1 2+1 ve 3+1 evler durum olmayan vatandaşlara adeta ilaç gibi gelecek.


Konut Seferberliğinde TOKİ Müjdesi

Toplu konut idaresi evleri için 52 şehirde yepyeni bir konut seferberliği müjdesi verilmiş durumda. Türkiye’de bulunan Dar gelirli vatandaşların ev sahibi olmaları hedeflenirken bazı iller bu kapsam dahiline alındı ve 52 il içinde Bu proje gerçekleştirileceği de duyuruldu.

konut seferberliğinde toki̇ müjdesi! 52 ilde toki̇ sevinci yaşanacak!
konut seferberliğinde toki̇ müjdesi! 52 ilde toki̇ sevinci yaşanacak!

52 ilde TOKİ Sevinci Yaşanacak

Toplamda 52 ilde çok büyük TOKİ sevinci yaşanacak. Sadece 32.000 peşinatı olan vatandaşlara yönelik olarak ev sahibi olma fırsatı kapınıza geliyor. 32000 TL peşinat ödeyerek aylık 1595 gibi çok düşük taksit olanakları ile ev sahibi olunabilme imkânını TOKİ vatandaşlara sunmaya devam ediyor. İster 1+1 ev ister 2+1 isterse de 3+1 olsun uygun ödeme koşulları ile TOKİ modeli aracılığı ile ev sahibi olabilmek kolay. Ev sahibi olmak istiyorum diyen vatandaşlar son zamanlarda yükselen konut fiyatlarıyla hayal bile kuramıyor.

Mağdur olan bu vatandaşların imdadına da toplu konut idaresi başkanlığı tarafından yapılan uygun konutlar yetişiyor. Artık konut hayali kuran kişilere yönelik 32.000 peşinatla aylık çok düşük taksitlerle kira öder gibi ev sahibi yapılabiliyor. Yükselen ev fiyatlarını bir nebze olsun düşürebilmek ve dar gelirli olan vatandaşları koruyabilmek adına kira ödemesi yapar gibi ev sahibi olmak amacıyla kurulan toplu konut idaresi geçtiğimiz aylarda 250.000 adet sosyal konut projesine devreye sokarken bir yandan da il bazında yepyeni konutlar yapmaya devam ediyor.

konut seferberliğinde toki̇ müjdesi! 52 ilde toki̇ sevinci yaşanacak!
konut seferberliğinde toki̇ müjdesi! 52 ilde toki̇ sevinci yaşanacak!

Bu projelerle ilişkili olarak yepyeni tarihler belli olurken alt gelir grubuna hitap eden ve orta gelir grubuna hitap eden 1+1 2+1 ve 3+1 daire fiyatları da ortalama olarak belli oldu. Çevre şehircilik bekleme değişikliği başkanlığı tarafından toplu konut idaresi başkanlığı evlerle ilgili satış fiyatlarını belirliyor ve projede yer alan ev tiplerine göre farklı farklı kategoriye ayırmaya devam ediyorlar.

 

 

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu