BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Konya İlk Oruç Hediyesi Başvurusu 2023! Hemen başvuru yapın basvurusonucu

Konya Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayında geleneksel olarak oruç tutan çocuklara birçok destek veriyor. 7 ve 8 yaşındaki çocuklara bu yılda sürpriz hediyeler var.

2023 yılı ilk oruç hediyesi başvuru ekranında açıklandı. Başvuru linki ve formunu hemen aşağıda görebilirsiniz. Konya Büyükşehir Belediyesi çocuklara yönelik Ramazan’a giden pek çok kampanya gerçekleştiriyor.

Konya Büyükşehir İlk Oruç Hediyesi 2023 Başvurusu Ne Zaman?

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay çocuklara Ramazan bilincini oluşturabilme adına bu yılda ilk kez oruç tutan çocukları sevindirmeye devam edeceklerini duyurdu.

Geleneksel olarak oruç ibadetinin güzelliğine ve faydalarını öğretmeye yönelik çalışmalar yaptıklarını söyleyen Başkan Altay 7-8 yaş çocuklarının için 24 Mart 6 Nisan arası tarihlerinde internet üzerinden başvuru yaparak bazı hediyeler dağıtacağız.

Konya İlk Oruç Hediyesi 2023 Başvuru Şartları Neler?

Konya Büyükşehir Belediyesi 2023 yılı ilk kuruluş hediyesi başvuru ekranında açıklandı 1.01.2015 – 31.12.2016 arası doğmuş çocuklar başvuru yapabiliyorlar. Başvurular yalnızca Konya’da ikamet eden çocuklar için geçerli olacak.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu