BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Konya’da 3 Belediye Personel Alımı Yapıyor! İlkokul Mezunu Personel Alımı Başvurusu basvurusonucu

Konya’da 3 farklı belediye yeni personel alımı gerçekleştirecek. Alımı yapılacak kadrolar belli oldu. Konya Hüyük Belediyesi, Taşkent Belediyesi ve Sarayönü Belediyesi kısa süre önce yeni personel alımı yapacağını duyurdu.

Konya Hüyük Belediyesi Personel Alımı

Hüyük Belediyesi personel alımları ile alakalı detayları ortaya çıkmaya başladı. 10 beden işçisi alımı gerçekleştirecek. Başvuru yapmak isteyen adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Devlete karşı herhangi bir suça karışmamış adayları başvuru yapabilirler. En az ilkokul mezunu askerlik vazifesini yerine getirmiş kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar başvuru yapabilirler.

Adayların Hüyük ilçe sınırları arasında ikamet ediyor olması gerekmektedir. 10 beden iş sağlığı için 27 Mart 2023 tarihine kadar Hüyük Belediyesi İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğü’ne başvuru yapmak gerekiyor.

Taşkent Belediyesi Personel Alımı Yapacak

Konya Taşkent Belediyesinde toplamda 6 temizlik personeli alımı gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak kadrolar için başvuru şartları açıklandı. 18 yaşını tamamlamış olmak Taşkent ilçesinde ya da mahallelerinde ikamet etmek gerekmektedir.

Adaylar aile nüfus kayıt örneği diploma fotokopisi Türkiye Cumhuriyeti kimlik fotokopisi ile birlikte başvuru yapacaklardır. Konya Taşkent belediyesi 6 temizlik personeli başvurusuna 22-26 Mart tarihlerinde başvuru yapabilirsiniz. Hira Mahallesi İzzet Bey Caddesi No 64 Taşkent Konya adresine başvuru yapabilirsiniz.

Konya Sarayönü Belediyesi Personel Alımı

Sarayönü Belediyesi’nde bir beden işçisi alımı yapılacak alımı yapılacak kadrolar ile alakalı detaylar ortaya çıkmaya başladı. Adaylar 22 Mart çarşamba günü mesai bitimine kadar başvurularını tamamlayabilirler. İstasyon Mahallesi Tahir Çelik Caddesi No 58-1 Sarayönü Konya adresine bizzat başvuru yapılacaktır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu