BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Kripto Para Yatırımcıları Dikkat! Ünlü Analist O 4 Kripto Paraya İşaret Etti! Yükselişleri Sert Olacak! basvurusonucu

Amerika’da patlak veren bankacılık krizinin ardından yükselişe geçen kripto paralar, yatırımcılarının yüzlerini güldürdü. Özellikle lider Bitcoin’de son zamanların en yüksek seviyelerine ulaşılmış olması, kripto para piyasasını iyiden iyiye hareketlendirdi. Bu yükseliş sürecinin bir süre daha devam edeceği düşünülürken analistlerden de yeni tahminler geldi.

Twitter’da “Altcoin Sherpa” kullanıcı adı ile paylaşımlarda bulunan bir sosyal medya kullanıcısı, kripto paralara yönelik yaptığı tahminler ve değerlendirmeler ile son dönemlerde yatırımcılar tarafından yakın takip altına alındı. Son iki haftadır kripto para piyasasında yaşanan değişimlere ilişkin birtakım yeni değerlendirmelerde bulunmayı ihmal etmeyen Altcoin Sherpa, 4 altcoine dikkat çekti. O kripto paralar için “Çok sert yükselecekler” ifadelerini kullanan sosyal medya kullanıcısı, öngörülerine ilişkin ayrıntıları paylaştı.

ETHEREUM’DA BÜYÜK PATLAMA!

Bitcoin’in bir süre daha lider konumda devam edeceğini belirten Altcoin Sherpa, asıl patlamanın Ethereum’da ortaya çıkacağına dikkat çekti. Anonim hesap, Ethereum ile ilgili olarak şu değerlendirmede bulundu: “Bu seviye civarlarında bir sıçrama olur ise şaşırmam. Önümüzdeki aylarda 0.055 BTC’ye gideceğini düşünüyorum. Bana kalırsa BTC bir süre daha Ethereum’dan daha iyi performans gösterir ve sonrasında da ETH patlama yapar.”

BNB’YE DİKKAT ÇEKTİ’

Ethereum’un ardından BNB’ye dikkat çeken Altcoin Sherpa, bu altcoinin 2022 yılının mayıs ayından bu yana düşüşünü sürdürdüğünü ve şu an kilit bir direnç seviyesini geçmek üzere olduğunu ifade etti.

MASK YÜKSELİŞ TRENDİNDE!

MASK ile ilgili de birtakım değerlendirmelerde bulunan Altcoin Sherpa, MASK’ın şu an için yükseliş trendinde olduğunu ancak bir sonraki yükselişten önce kısa süreli bir geri çekilmenin yaşanabileceğini ifade etti. Sherpa, MASK ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “MASK çok güçlü görünüyor ancak bir diren bölgesinde 5 dolar gibi satın almak bir fırsat. 5- 4,50 dolar sağlam bir giriş bölgesi gibi görünüyor.”

LQTY DÖRDÜNCÜ SIRADA!

Yakın takip altına almış olduğu dördüncü altcoinin LQTY olduğunu belirten Altcoin Sherpa, önemli değerlendirmelerde bulundu. Sherpa’ya göre LQTY, bir sonraki ralliye hazırlık amacı ile akümüle olabilecek.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu