BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Maaşını Denizbank’tan Alana Müjde! Hesabınıza 5 Dakika İçerisinde 55 Bin TL Tanımlanacak! basvurusonucu

Düzenlediği kredi kampanyaları ile sektörde öne çıkmayı başaran Denizbank, bu kez de maaş müşterileri için yeni bir destek ürünü düzenlediğini duyurdu. Maaş hesapları bankada bulunan veya maaş hesaplarını banka bünyesine taşıyacak olan tüm çalışanların kredi ürününden destek alabilecek olduğunu belirten banka, detayları paylaştı.

Mart ayı boyunca çalışan kredisinin başvurulara açık kalacağını belirten Denizbank, başvuruları hem dijital ortamda hem de şubeleri aracılığı ile kabul edeceğini ifade etti. Özel banka, uzun vadeli, faiz avantajlı kredi ürününün içeriğine ilişkin bilgileri aktardı.

DENİZBANK’TAN MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ FIRSATI!

Aylık kazançları ile geçinemeyen ve bu yüzden de nakit desteğine ihtiyaç duyan çalışanlara seslenen Denizbank, yeni bir kredi ürünü düzenlediğini duyurdu. Banka, maaşını Denizbank’tan alan tüm çalışanlara yüzde 1,97’den başlayan faiz karşılığında 55 bin TL’ye kadar kredi hizmeti sunacağını belirtti.

DENİZBANK MAAŞ MÜŞTERİLERİ KREDİLERİ KARŞILIĞINDA KAÇ TL TAKSİT ÖDER?

55 bin TL’lik üst limit ve 36 aylık azami vade ile duyurmuş olduğu maaş müşterileri kredisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran özel banka Denizbank, söz konusu hizmetinden yararlanmadan önce aylık taksit ödemelerine ilişkin bilgi sahibi olmak isteyen çalışanlar için örnek maliyet tabloları oluşturdu.

Taksit hesaplarını ortaya koyan Denizbank, yüzde 1,97 faiz ve 12 ay vade karşılığında 10 bin TL tutarında kredi çekmek isteyenlerin aylık olarak 972,66 TL tutarında taksit ödemesi yapmaları gerektiğini belirtti. Aynı miktarı 36 ay vade ve yüzde 2,60 faiz oranı karşılığında çekmek isteyen çalışanlar için taksit hesabı ise 475,28 TL olarak açıklandı. Banka, her iki kredi talebi için de bir defalığa mahsus olmak üzere 50 TL tutarında kredi tahsis ücretinin alınacağını ifade etti.

DENİZBANK MAAŞ MÜŞTERİLERİ KREDİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPABİLİR?

denizbank'tan 600 tl hediyeli yılbaşı kampanyası! harcarken kazanmak i̇çin 31 aralık son!

Maaş hesapları kendi bünyesinde bulunan veya hesaplarını bu ay içerisinde bankaya taşıyacak olan çalışanlar için düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken Denizbank, kredi başvuru detaylarını da açıkladı. Banka, hali hazırda maaş müşterisi olan tüm çalışanların Mobil Deniz uygulaması veya bankanın internet bankacılığı ekranı aracılığı ile kredi başvurularını tamamlayabileceklerini belirtti. Ayrıca banka şubeleri üzerinden de başvuruları kabul ettiğini ifade eden Denizbank, şube başvurularında kimlik kartı ibrazının zorunlu olduğunu hatırlattı.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu