BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü İlana Çıktı! KPSS Puanı İle 4 Adet Sözleşmeli Personel Alınacak! basvurusonucu

Kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmenin hayalini kuran adaylar için yeni personel alımı ilanları yayınlanmaya başladı. Bahar aylarının gelmesi ile birlikte söz konusu personel alımı ilanlarının artığı gözlenirken bir duyuru da Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yapıldı. Eksik kadrolarını belirleyerek ilana çıkan kamu kurumu, personel alım sürecine ilişkin detayları aktardı.

Yayınlamış olduğu resmi personel alımı ilanı aracılığı ile eksik kadrolarını duyuran Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, tek kadroda görevlendirmek üzere yeni personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi. İlan için başvuru sürecinin 27 Mart Pazartesi günü başlamış olduğunu belirten kamu kurumu, merak edilen diğer ayrıntıları da açıklığa kavuşturdu.

MADEN VE PETROL İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIMI İLANI 2023

27 Mart 2023 tarihinde ilana çıkan kamu kurumu Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, tek kadroda istihdam etmek üzere yeni personellere ihtiyaç duyduğunu açıkladı. Temizlik işlerinde görevlendirmek üzere 4 adet sözleşmeli personel alacağını ifade eden kamu kurumu, ilan başvuru sürecinin devam ettiğini bildirdi.

MADEN VE PETROL İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

Temizlik departmanında görevlendirmek üzere 4 adet destek personeline ihtiyaç duyduğunu duyuran Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, personellerin ikisinin kadın ikisinin ise erkek olması gerektiğini ifade etti. Alım sürecinde KPSS puanının dikkate alınacağını ifade eden kamu kurumu, KPSS’nin ilgili puan türünden en az 60 puan alınmış olması gerektiğini bildirdi. Adayların 35 yaşını aşmamış olması gerektiğini belirten kamu kurumu, ayrıca daha önce kamu kurum ve kuruluşunda istihdam edilmiş olan adayların herhangi bir sebepten ötürü görevden ihraç edilmemiş olması gerektiklerini de vurguladı.

En az lise mezuniyetine sahip olan 4 personeli işe alacağını ifade eden kamu kurumu, adayların mesleğin yapılmasına engel olabilecek bir sağlık sorununa sahip olmamaları gerektiğine de dikkat çekti.

MADEN VE PETROL İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenmiş olan 2023 yılı personel alımı ilanı aracılığı ile istihdam edilmek isteyen adayların, 5 Nisan tarihine kadar başvurularını oluşturmaları gerekmektedir. Başvuru süreci, e- Devlet sistemi üzerinden yönetilecektir. Şahsen ya da diğer iletişim kanalları aracılığı ile yapılan başvurular, değerlendirilmeye alınmayacaktır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu