BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

MAPEG KPSS 60 Puanla Temizlik Personeli Alımı! Başvuru Şartları ve Başvuru Detayları! basvurusonucu

Güncel olarak Resmi gazetede az önce Maden ve Teknik İşletme Genel Müdürlüğü tarafından temizlik personeli için alım yapacaklarını yayımladı. Başvuru yapmak isteyen personel adaylarının KPSS taban puanı 60 olması şartı aranıyor.

MAPEG KPSS 60 Puanla Temizlik Personeli Alımı

MAPEG, kendi firmasında çalıştırmak üzere; 2 kadın ve 2 erkek olarak 4 personeli destek personel olarak kendi kadrosunda istihdam ettirecek. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda bölüm şartı aranmayıp en az lise ve dengi seviyesinden mezuniyet istenmektedir. KPSS 2022 sınavından ise en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. MAPEG tarafından yayınlanan başvuru şartları haberimizin devamında

Temizlik Personeli Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Başvuru yapacak olan temizlik personeli adaylarının 36 yaşından gün almamış olması ve 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. Daha önce çalıştığı kamu veya kuruluşlardan sözleşmesi bitmeden cezai bir şekilde feshedilmemiş olması gerekmektedir. Daha önce disiplin cezası almış olan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. Başvuruda bulunacak adayların görevlerini yapmaya engel olabilecek fiziksel ya da ruhsal bir sağlık problemi olmaması istenilen şartlar arasındadır. Başvuruda bulunacak erkek adaylar için askerliğini yapmış olması ya da ilişiğinin bulunmuyor olması gerekmektedir.

mapeg kpss 60 puanla temizlik personeli alımı! başvuru şartları ve başvuru detayları!
mapeg kpss 60 puanla temizlik personeli alımı! başvuru şartları ve başvuru detayları!

Başvuruda bulunan adayların başvurularını doğru değerlendirmek adına herhangi bir kamu veya kuruluşta 4/B personeli olarak güncel bir şekilde çalışmıyor olması gerekmektedir. MAPEG kurumu tarafından 4/B personel sözleşmesi yapılacaktır.

Lise mezunları için KPS P94 puanı esas alınacak ve ön lisans için P3 puanına bakılacaktır. Başvuru sıralaması KPSS puan yüksek olan adaylara öncelik gösterilerek yapılacaktır.  Başvuru yapacak olan adayların vardiyalı sisteme ayak uydurmaları gerekmektedir. Temizlik ürünleri, ilaçları ve dezenfektanlara karşı alerjik bir durum olmaması gerekmektedir

mapeg kpss 60 puanla temizlik personeli alımı! başvuru şartları ve başvuru detayları!
mapeg kpss 60 puanla temizlik personeli alımı! başvuru şartları ve başvuru detayları!

Temizlik İşçisi Başvuru Tarihlerini Nedir ve Başvurular Nasıl Yapılacaktır?

İlan başvuruları yayımlanma tarihinden sonra üç gün içerisinde yayınlanacaktır. Başvuru tarihleri 27 Mart ve 4 Nisan arasında gerçekleştirilecektir. Başvuru yapacak olan adaylar online sistem üzerinden Kariyer Kapısı resmi internet sitesinden başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Online yapılmayan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru şartlarını sağladıktan sonra istenilen belgelerle müracaatta bulunabileceklerdir.

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu