Kamu Personeli Alımı

MEB EGM DSİ KARA KUVVETLERİ KOMTANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞLADI EN AZ İLK OKUL MEZUNU KPSS’SİZ Personeli Alımı 2022

MEB EGM DSİ KARA KUVVETLERİ KOMTANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞLADI EN AZ İLK OKUL MEZUNU KPSS’SİZ #personelalımı 2022

#ilan #personelalım #personelalımı #memuralımı

252 Kişi Okudu – 9 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

İŞKUR ile kamu işçi alımı ve personel alımı ilanları yayımlandı. Farklı kadrolarda iş ilanı numaraları ve başvuru şartları haberde.

Haftanın İŞKUR kamu ilanları yayımlandı!

29 Ağustos 2022 tarihi ile gelmiş olan kamu ilanlarına göre 4 farklı kurum bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere ilan yayımladı. Yayımlanan ilanlara göre alımlar farklı kadrolarda en az İlkokul mezunu adaylar içerisinden gerçekleştirilecek. ilgili ilanlar için adaylardan herhangi bir KPSS şartı aranmayacak. Kura çekimi sistemi ile değerlendirme alınacak.

MEB, EGM, DSİ ve KKK Kamu İlanları Duyuruldu!
Yayımlanmış olan ilanlara göre kamuya alımlar, kara Kuvvetleri Komutanlığı, Devlet Su İşleri, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek.

Milli Eğitim Bakanlığı: Afşin Öğretmenevi Müdürlüğü tarafından personel alınacak. Başvurular 3 kişi Şoför – Yük Taşıma ve 1 Diyetisyen pozisyonunda alınacak.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı: Askeri Komutanlık 4. Komando Tugay Tunceli Askeri Gazinoda görevlendirmek üzere 1 Temizlik Görevlisi ve 1 Sıhhi Tesisatçı alımı gerçekleştirecek.

Emniyet Genel Müdürlüğü: Bitlis Emniyet Müdürlüğü bünyesinde personel alımı Izgara Ustası pozisyonunda gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları Ne Olacak?
İlgili kurum ve kuruluşların personel alımı ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar öncelikle pozisyonun gerektirdiği nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir. Herhangi bir belge niteliğinde ilgili belgeye sahip olmak şarttır. Ayrıca en az İlkokul seviyesinde yapılacak personel alımları olacak.

Başvurular Başladı!
İlanların İŞKUR üzerinde 29 Ağustos 2022 tarihi ile yayımlanmasından sonra başvuru süreci başlamıştır. Başvurular İŞKUR Üzerinden ” https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ” adresinden aşağıdaki iş ilanı numaraları ile en geç 2 Eylül 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu