BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Memura Yeni Destek Açıklandı! Kamu Kurumu, 1 Gün İçerisinde 70 Bin TL’yi Hesaplara Aktaracak! basvurusonucu

Toplumun her kesimi için farklı kategoriler altında avantajlı kampanyalar düzenleyerek dikkatleri üzerine çekmeye devam eden kamu bankası Halkbank, bu kez statüye özel bir kredi ürünü ile sektörde damgasını vurdu. Kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmiş olan çalışanlara seslenen banka, memur kredisi ürününün içeriğinde güncellemeye gittiğini bildirdi.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan tüm vatandaşlar için avantajlı bir memur kredisi kampanyası düzenlediğini duyuran kamu bankası Halkbank, düşük faizli desteği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kamu bankası, yeni kampanyasına ilişkin detayları paylaştı.

HALKBANK MEMUR KREDİSİNİN LİMİTİ GÜNCELLENDİ!

Senelerdir memurlara kredi desteği veren Halkbank, mart ayına girilmesi ile birlikte söz konusu kredi ürününü güncellendiğini duyurdu. Bu kapsamda kredi ürününün üst limitini 70 bin TL olarak belirleyen kamu bankası, başlangıç faizini yüzde 1,89, azami vade sayısını ise 36 ay olarak açıkladı.

HALKBANK MEMUR KREDİSİNİN MALİYET TABLOLARI DEĞİŞTİ!

. Bankanın güncellenen memur kredisi ürününden nakit desteği almak isteyen çalışanlar, aylık taksit ödemeleri konusunda bilgi alabilmek amacı ile araştırmalarını hızlandırdı. Bu noktada devreye giren Halkbank, yenilenen kredi ürününe ilişkin örnek maliyet tablolarını yayımladı.

Birinci maliyet tablosu:

  • Kredi tutarı: 25 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 1,89
  • Kredi tahsis ücreti: 137,5 TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Aylık taksit tutarı: 1.038,32 TL

İkinci maliyet tablosu:

  • Kredi tutarı: 70 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 1,89
  • Kredi tahsis ücreti: 385 TL
  • Vade sayısı: 24 ay
  • Aylık taksit tutarı: 3.584,69 TL

HALKBANK MEMUR KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

70 bin TL’lik üst limit ile güncellemiş olduğu memur kredisi ürünü ile bankacılık sektörüne damgasını vurmayı başaran Halkbank, kredi başvuru detaylarını da açıkladı. Memur statüsünde bankadan hali hazırda hizmet alan tüm vatandaşların mobil uygulama veya bankanın internet bankacılığı ekranı aracılığı ile kredi başvurusunda bulanabileceklerini belirten Halkbank, henüz banka müşterisi olmayan memurların ise öncelikle herhangi bir iletişim aracı ile müşteri olma sürecini tamamlamaları gerektiğini ifade etti. Banka, memur statüsünde tamamlanan müşteri olma sürecinin ardından elektronik ortamda ya da banka şubeleri aracılığı kredi başvurularının tamamlanabileceğini bildirdi.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu