BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Muğla Milas Belediyesi Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Muğla Milas Belediyesi tarafından yeni personel alımı yapılacak. Alımı yapılacak kadroları açıklandı. Belediye bünyesinde çalışacak 75 yeni personel alınıyor. Başvuru şartları neler? Kadro dağılımı ve diğer merak edilen tüm detayları içeriğimizde görebilirsiniz. Milas Belediyesi Emek personel Turizm ticaret sanayi anonim şirketi tarafından yeni personel alımı gerçekleştirilecek.

Muğla Milas Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Belediye bünyesinde çalışacak 65 beden işçisi 10 kamyon şoförü alımı gerçekleştirilecek. Genel başvuru şartları açıklandı. Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Erkek halaylar için askerlik vazifesini yerine getirmiş 18 yaşına tamamlamış adaylar başvuru yapabilirler. Muğla il sınırları içerisinde ikamet etmiş olmak gerekmektedir.

Muğla Milas Belediyesi Başvurusu

Başvuru yapmak isteyen adaylar nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi adli sicil kaydı İkametgâh belgesi ile birlikte başvurularını tamamlayabilecektir. Adayların en az okuryazar olması gerekmektedir. Şoför alımlarında ise kamu haklarından mahrum bulunmayan E ve C sınıfı ehliyete sahip olan adaylar başvuru yapabilirler.

Başvurular aktif şekilde devam ediyor. 27 Mart 5 Nisan tarihleri arasında başvuru gerçekleştirilecektir. Hoca Bedrettin Mahallesi Belediye Caddesi No 30 Milas adresine başvuru yapılacak.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu