BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Mustafa Şen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Oy Oranını İlk Kez Açıkladı! basvurusonucu

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine 2 aydan az bir süre kaldı. Partilerin çalışması da hız kesmeden devam ediyor.

Mustafa Şen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Oy Oranını İlk Kez Açıkladı!

Özellikle de AK Parti’nin yüzde kaç oy alacağı birçok seçmen tarafından merak ediliyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen kısa süre önce bir televizyon programına konuk oldu kendisi yapmış olduğu açıklamada Erdoğan’ın oy oranı %53 olduğunu dile getirdi. AK Parti’nin %41 Cumhur ittifakı ise %51’in üzerinde oy potansiyelinin ne olduğunu söyledi.

mustafa şen, cumhurbaşkanı erdoğan'ın oy oranını i̇lk kez açıkladı!
mustafa şen, cumhurbaşkanı erdoğan’ın oy oranını i̇lk kez açıkladı!

“Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Oy Oranı Yüzde 53”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen “sürekli olarak siyasi araştırmalar yaptırmıyoruz. Kültürel siyasal ekonomik anketler yaptırıyoruz. Hafta da 3 kez araştırma yapıyoruz. AK Parti son haftada 41 gözüküyor. Bu değişebilir Cumhur ittifakının Toplam oy oranı %51’in üzerinde Erdoğan o yorumu ise %53.

mustafa şen, cumhurbaşkanı erdoğan'ın oy oranını i̇lk kez açıkladı!
mustafa şen, cumhurbaşkanı erdoğan’ın oy oranını i̇lk kez açıkladı!

“Bu Anket Sonuçlarını İlk Defa Burada Açıkladım”

Kendine ait olan anket sonuçlarını ilk kez bu programda açıkladığını söyleyeyim. Mustafa Şen “Ak Parti’nin çok fazla zorladığı dönemlerde %34’ü gördük açıkça belirtmekte yarar var ki zaten 55’in altına inmek AK Parti’ye yakışmaz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 2023 seçimleri Benim son seçimlerim demiştir.”

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu