Resmi Başvuru

N Kolay Kart Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

N Kolay Kart Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

N Kolay Kart için yapılan başvuruya sonuç almak için bankanın kendi internet sitesine giriş sağlayabilirsiniz. N Kolay Kart başvuru sonucu sizlere SMS ile de gelmektedir. Karta başvuru yapmak isteyen kişiler için birden çok yol bulunmaktadır. Bu yollardan biri kişinin kendisine yakın bir Aktif Bank şubesine giderecek N Kart başvurusunda bulunmasıdır. Bu talebin ardından banka, kişinin geçmiş kredi harcamalarını değerlendirecek ve uygun durumda kişi adına bir N Kolay Kart Aktif Bank çıkaracaktır. Şubeye gitmeden başvuru yapmak isteyen kişiler, N Kolay Kart için başvuru sayfasına girerek bilgisayar üzerinden bir kolay kart sahibi olabilmektedir.

N Kolay Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

N kredi kartı sonucu Aktif Bank internet adresinden ve 0 (850) 724 06 06 numarasından öğrenilebilmektedir. Aktif kartın olumlu sonuçlanması sonucunda kişilerin 4 haneli bir şifre belirlenmesi gereklidir. Bu şifrenin belirlenme aşamaları aşağıda detaylı şekilde verilmiştir:

  • N Kartın kullanıcı adına oluşturulması sonrasında geçici kullanılabilecek şifre kartın sahibine SMS yolu ile iletilmektedir.
  • Kişinin bu şifresini en geç bir hafta içinde değiştirmesi güvenlik açısından önem teşkil etmektedir.
  • N Ankara Kart başvurusunu tamamlayan kişiler, cep telefonlarından “Şifre” yazarak ve bir boşluk bırakarak kart şifrelerini kendilerine göre ayarlayabilmektedir. Bu esnada kart sahiplerinden kart numarasının son 4 rakamı ve kartın arka yüzünde yer alan CVV numarası da istenmektedir. Tüm bu bilgiler aralarında birer boşluk olacak şekilde yazılmakta ve 3050’ye iletilmektedir.
  • SMS ile zaman kaybetmek istemeyen kişiler doğrudan 0 (850) 724 06 06 numarasını arayarak Ankara Kart iletişim merkezine ulaşabilmektedir. Görevliler kişilerin şifreleri belirlemesi konusunda onlara adım adım yardımcı olacaktır.

N Kolay Banka Kart Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

N banka kartı sonucunu öğrenmek isteyen kişiler Ankara Kart aktif ATM’lerden, Ankara Kart şubelerinden ve anlaşmalı PTT şubelerinden bu taleplerini gerçekleştirebilmektedir. Kart başvurusunu internetten yapan kişilerin aşağıdaki adımları izlemesi yararlı olacaktır:

  • N Kolay banka kartı internet adresinin ana sayfasına girilmelidir.
  • Ekranda beliren dört seçenekten en uygun olan işaretlenmelidir. Bu seçenekler: Aktif Bank müşterisiyim, yeni bir müşteriyim, başka bir banka kartım var ve ön ödemeli kart kullanıyorum şeklindedir. Banka işaretlediğiniz maddelere göre size bir sözleşme hazırlamaktadır.
  • Sözleşme kurye aracılığı ile ya da elektronik posta adresi üzerinden kişilere gönderilmektedir.
  • Sözleşmenin imzalanması, kişilerin bankanın tüm şartlarını kabul ettiğini göstermektedir. Sözleşme eğer elden alındı ise bu sözleşmenin imzalanarak en yakında bulunan Aktif Bank şubesine teslim edilmesi gerekmektedir.
  • N Kolay Kart başvuru sonucu pozitif ise kişi adına bir başvuru başlatılacak ve banka kartı hazır olunca kişinin ikametgâh adresine gönderilecektir.

N Kolay Kart Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

N kart başvuru anketi N Kolay uygulaması içerisinde yer almaktadır. Bu anket içerisinde kişinin aylık kazancından evinin kişiye ait olup olmadığına dair belli başlı sorular yer almaktadır. Kişi soruları kendisine uygun şekilde cevapladıktan sonra ona uygun bir sözleşme metni hazırlanmakta ve kişinin onayı alınmaktadır. Tüm bu aşamaların ardından banka ya da kredi kartı hazırlanmak üzere işlemlere başlanmaktadır.

N Kolay Kart Başvuru Sonucu Kaç Günde Gelir?

N kart başvurusu için sonuç genel olarak beklenenden çok daha kısa süre içinde gelmektedir. SMS yoluyla gelen N Kolay Kart başvuru sonucu bir iş gününü geçmemektedir. Başvurunun olumlu sonuç alması neticesinde kart bir hafta içinde hazırlanmakta ve kişiye gönderilmektedir.Daha fazla resmi ve kart işlemleri için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu