BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Nakit Desteğine İhtiyaç Duyanlar Dikkat! PTT Resmen Duyurdu! 24 TL Karşılığında 12 Bin TL Yatırılacak! Başvuru Ekranları Paylaşıldı! basvurusonucu

Ramazan ayı öncesinde ceplerini ve dolayısı ile de mutfaklarını doldurmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyaçlarının devam ediyor olması sebebi ile destek arayışı içerisine girdi. Ramazan ayını ve Ramazan Bayramı’nı maddi açıdan bir nebze olsun rahat geçirmek isteyen vatandaşlar, bu süreçte uygun çerçevede bütçelerini destekleyebilecek noktaları araştırmaya başladı. Bankaların kredi kampanyalarını yakın takip altına alan vatandaşlara bekledikleri müjdeli haber PTT’den geldi.

Senelerdir Aktifbank ile iş birliği içerisinde olan PTT, bu ay için nakde ihtiyaç duyan tüketiciler için yeni bir kredi kampanyası düzenlenmiş olduğunu bildirdi. PTT müşterisi olan olmayan tüm vatandaşların kredi kampanyasından nakit desteği alabileceğini ifade eden kurum, söz konusu kampanyaya ilişkin ayrıntıları paylaştı.

PTT İHTİYAÇ KREDİSİ MART 2023

ptt personel alım i̇lanı! 2023 ptt personel alımı ne zaman olacak? tüm detaylar!

Aktifbank ile yapmış olduğu iş birliği kapsamında emeklilere hem promosyon ödemesi hem de emekli kredisi desteği veren PTT, bu kez de emekli olmayan diğer tüketiciler için harekete geçti. Artan nakit ihtiyaçlarını görmezden gelemeyen kurum, geliştirilmiş olan yeni kredi kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

18 yaşın üstünde olan tüm tüketicilerin başvurularına açılmış olan kredi kampanyası kapsamında tüketicilerin bütçelerine 50 bin TL’ye kadar nakit desteğinin verileceğini belirten PTT, yüzleri güldürdü. Kurum, Aktifbank aracılığı ile verilecek olan kredi desteği için azami vade sayısının 36 ay, faiz oranının ise yüzde 4,09 olarak belirlenmiş olduğunu bildirdi.

PTT İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESABI

Aktifbank ile iş birliği içerisinde düzenlenmiş olan 50 bin TL üst limitli kredi kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken PTT, ilgili kampanyasına ilişkin maliyet hesaplarını da ortaya koydu. Kurum, yüzde 4,09 faiz ve 36 ay vade karşılığında çekilecek olan 12 bin TL’lik kredinin aylık taksit ödemesini, 735,72 TL olarak hesapladı.

PTT İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ptt den hemen paranızı alın 4 kişilik ailelere karşılıksız ödeme yapılacak!

PTT- Aktifbank iş birliği içerisinde düzenlenmiş olan ihtiyaç kredisi kampanyasına, en yakın PTT şubesi aracılığı ile şahsen başvuru yapılabilmektedir. Kredi başvurusu kısa süre içerisinde değerlendirilerek onay durumunda ilgili destek tutarı başvuru sahibinin hesabına aktarılacaktır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu