BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Nakit Sıkışıklığınız İhtiyaçlarınızın Önüne Geçmesin! Kamu Kurumu, 70 Bin TL’lik Destek İçin Başvuru Ekranlarını Açtı! basvurusonucu

Nakde olan ihtiyaçları sebebi ile iyice köşeye sıkışan vatandaşlar için yeni bir finansman ürünü geliştiren kamu bankası Halkbank, söz konusu kampanyasından her yaş grubunun yararlanabileceğini bildirdi. 1 gün içerisinde sonuçlanan kredi başvurularına istinaden destek tutarının anında hesaplara geçtiğini belirten Halkbank, detayları paylaştı

18 yaşın üstünde olan herkesin başvurusuna açık konumda bulunan yeni kredi ürünü için şubelere gidilmesine ihtiyaç duymadığını belirten kamu bankası Halkbank, düşük faizli kredi ürününe ilişkin detayları paylaştı.

HALKBANK HIZLI KREDİ MART 2023

Kaliteli hizmetlerine kamu bankası olarak devam eden Halkbank, yeni bir kredi ürünü düzenlediğini duyurdu. Bu kapsamda kredi paketinin üst sınırını 70 bin TL olarak belirlemiş olan kamu bankası, başlangıç faizini ise yüzde ğ-1,94 olarak açıkladı.

HALKBANK HIZLI KREDİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI

Nakde olan ihtiyaçlarını bir an önce karşılamak isteyen tüketiciler için 70 bin TL’lik üst limit ile düzenlemiş olduğu Hızlı Kredi kampanyasını duyuran Halkbank, kredi ürünü hakkında taksit bilgilendirmesine ihtiyaç duyanlar için de örnek maliyet tablolarını yayınladı.

36 ay ve yüzde 1,94 faiz oranı karşılığında 50 bin TL’lik kredi desteği almak isteyen vatandaşların bir kereliğe mahsus olmak üzere 275 TL tutarında kredi tahsis ücreti ödemeleri gerektiğini belirten Halkbank, ödenmesi gereken aylık taksit tutarını ise 2.098,01 TL olarak hesapladı. Banka tarafından yapılan diğer bir hesaba göre ise 24 ay vade ve yüzde 1,94 faiz oranı karşılığında 70 bin TL’lik kredi desteği almak isteyenler, 385 TL kredi tahsis ücreti ve 3.881,54 TL’lik taksit ödemesi yapmak durumunda kalacaklar.

HALKBANK HIZLI KREDİ BAŞVURUSU MART 2023

halkbank borç kapatma kredisine dair detaylar! 6 ay ödemesiz kredi!

7 gün 24 saat boyunca kredi hizmetinin başvurulara açık olduğunu belirten kamu bankası Halkbank, başvuruların internet bankacılığı ekranı, mobil uygulaması veya Dialog platformu üzerinden yapılabileceğini ifade etti. 1 gün içerisinde başvuru sonuçlarının açıklandığını ifade eden kamu bankası, onaylanan başvurular sonucunda şubeye gidilmesine gerek olmadığını, ilgili destek tutarının mobil üzerinden anında kullanılmaya başlanabileceğini bildirdi.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu