Tatlı Tarifleri 2022

NEFİS TATLI TARİFLERİ || PASTA SÜSLEME İPUÇLARI Tatlı Tarifleri 2022

NEFİS TATLI TARİFLERİ || PASTA SÜSLEME İPUÇLARI Tatlı Tarifleri

#tatlıtarifleri #tatlı #sütlütatlılar #enkolaytatlıtarifleri #pratiktatlıtarifleri #pastatarifleri #karamellitatlıtarifleri #tatlıçeşitleri #tatlıyapımı #pastatarifi #pişmeyenpastatarifi #bisküvilitatlıtarifi #halkatatlisi #halkatatlısı

606 Kişi Okudu – 21 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Herkese merhaba! Tatlıları ve yeni tatlı tariflerini denemeyi seviyorsanız, bu video tam size göre. 🙂 Size, profesyonellerin kullandığı yöntemlerle gökkuşağı pasta hazırlamayı göstereceğiz. Kakao tozu ve süslemelerle göz alıcı bir pasta tasarlayabilirsiniz. Birkaç dakika içinde hızlıca tatlı yapmanız gerekiyorsa, Nutella tatlısına göz atmayı unutmayın. Yazın sizi serinletecek kolay dondurma tarifleri arıyorsanız, videoyu izlemeye devam edin. Size Oreo, reçel, yulaf ezmesi, meyve, yoğurt ve diğer malzemelerle nefis dondurmalar yapmayı göstereceğiz.

ZAMAN BİLGİLERİ:
00:18 – Gökkuşağı pasta
00:46 – Kakao tozuyla pasta süsleme
01:47 – Kolay Nutella tatlısı
02:14 – Oreo dondurma

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu