BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Niğde Bor Belediyesi Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Niğde Bor Belediyesi tarafından yeni personel alımları gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak kadrolar açıklandı. Farklı meslek gruplarına ait personeller alınacak başvuru şartları nasıl olacak? Kadro dağılımı ve diğer merak edilen tüm detayları haberimizde görebilirsiniz.

Niğde Bor Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Bor Belediyesi personel Limited Şirketi yeni personel alımı ilanı yayınladı. 5 şoför 3 kepçe operatör alımları gerçekleştirilecek alımı yapılacak kadrolar için en az ilkokul mezunu olmak gerekiyor. Bor ilçesinde ikamet eden erkek adayları başvuru yapabilirler. E ve D sınıfı ehliyete sahip olan adaylar başvuru yapılacaklardır.

Kepçe operatörleri için G sınıfı kepçe operatörlük ehliyeti olmak zorundadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve adli sicil kaydının bulunmaması gerekmektedir. Ehliyet fotokopisi askerlik terhis belgesi ikametgâh adresi ile birlikte başvuru yapılacaktır.

Niğde Bor Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Başvuru yapmak isteyen adayları 31 Mart 2023 tarihine kadar Niğde Bor Belediyesi tarafından alımı yapılacak kadrolar için başvuru yapabilirler. Adaylar Sokubaşı Mahallesi Şeyh Ahmet Kuddusi Caddesi No 31 borç Niğde adresine başvuru yapabilirler.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu