BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

O Banka Resmen Duyurdu! Son 6 Aya İlişkin Kart Kullanımlarınıza Faiz Uygulanmayacak! basvurusonucu

Başta gıda sektörü olmak üzere teknoloji, tekstil, emlak, enerji ve daha birçok farklı hizmet alanından yüksek oranlı zamların duyurulması, tüketicilerin bütçeleri üzerinde resmen deprem etkisi yarattı. Aylık kazançları ile geçinmeleri artık imkansız hale gelen vatandaşlar, bir şekilde ay sonlarını getirebilmek adına nakit desteği arayışının içerisine girdi. Bugün borçlu sayısının son dönemlerin en üst seviyelerine ulaşmış olduğu tahmin edilirken maaşların zamlanmış olmasına rağmen geçim derdinin iyileştirilememiş olmasının alım gücü kavramı ile doğrudan alakadar olduğu ifade edildi.

Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalara göre yalnızca ülkemizin değil tüm dünya ülkelerinin son dönemlerde başa çıkmak zorunda oldukları yüksek enflasyon, alım gücünün iyiden iyiye düşmesine sebep oldu. Enflasyon ile mücadele kapsamında önemli olan şeyin maaş iyileştirmelerinin yanı sıra alım gücünün toparlanması olduğuna dikkat çeken uzmanlar, sene başında yapılan yüksek oranlı maaş zamlarına rağmen vatandaşların ay sonlarını getiremediklerini vurguladı.

Nakde olan ihtiyaçları günden güne artan vatandaşlar, temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bankaların finansman ürünlerini yakın takip altına aldı. Özellikle yüksek faizlerden korunabilmek adına faizsiz ürünleri saptamaya çalışan vatandaşlara, QNB Finansbank’tan müjdeli haber geldi. Banka hem yeni müşterilerine hem de mevcut müşterilerine faiz uygulamasının yansıtılmayacağı yeni bir ürün düzenlemiş olduğunu bildirdi.

QNB FİNANSBANK’TAN KREDİ KARTI KULLANICILARINA BÜYÜK AVANTAJ!

Sektörün gelişmiş özel bankaları arasında yer alan QNB Finansbank hem mevcut müşterilerini hem de yeni müşterilerini faiz derdinden kurtaracak yeni bir kampanya düzenlemiş olduğunu duyurdu. Kampanyası kapsamında ilk 6 aylık ekstre döneminde kullanılan taksitsiz nakit avans bakiyesinin 500 TL’lik kısmına kadar faiz uygulanmayacağı bildirildi.

QNB FİNANSBANK FAİZSİZ TAKSİTSİZ NAKİT AVANS KAMPANYASININ AYRINTILARI

QNB Finansbank’ın CardFinans ve QNB First Bireysel Kart ürünlerini kullanan müşterileri için düzenlemiş olduğu faizsiz taksitsiz nakit avans kampanyası, USD ekstreler ve taksitli nakit avans çekimleri için geçerli değildi. Kampanyadan yararlanılabilmesi herhangi bir QNB Finansbank kredi karına ait gecikmenin bulunmaması gerekir. İlgili kredi kartlarının en az asgari borç tutarının ödenmiş olması zorunludur.

QNB FİNANSBANK FAİZSİZ TAKSİTSİZ NAKİT AVANS KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

QNB Finansbank’ın CardFinans ve QNB First Bireysel Kart müşterileri için özel olarak düzenlemiş olduğu faizsiz taksitsiz nakit avans kampanyasından yararlanmak isteyen tüketiciler, bankanın mobil uygulaması veya internet bankacılığı aracılığı ile başvuru oluşturabilmektelerdir.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu