BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

O Belediye YKS Ücretini Veriyor! YKS Ücreti Başvurusu! basvurusonucu

Denizli Büyükşehir Belediyesi 2023 yılında yapılacak YKS’ye başvuru yapan gençlerin üniversite sınıf giriş ücretlerini ödeyeceğini açıklamıştı. Peki, başvurular nasıl yapılacak? Ödemeler nasıl olacak? Tüm detayları ile birlikte içeriğimizde görebilirsiniz.

O Belediye YKS Ücretini Veriyor! Denizli Belediyesi YKS Ücreti Başvurusu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan 2023 yılında yapılacak YKS için öğrencilerin giriş sınav giriş ücretlerinin karşılayacağını duyurmuştu. Zolan yapmış olduğu açıklamada “gençlerimizin üniversite sınavı yolculuğunda yanlarında olmak istiyoruz. Yarınlarımızın umudu gençlerimiz için ne yapsak az umuyoruz ki belediye olarak tüm öğrencilerimizin yks’ye sınavı giriş ücretlerini karşılayacağız.” ifadesini kullanmıştı.

o belediye yks ücretini veriyor! yks ücreti başvurusu!
o belediye yks ücretini veriyor! yks ücreti başvurusu!

Denizli Belediyesi YKS Ücreti Başvurusu

YKS ücreti için başvurular aktif şekilde devam ediyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Denizli İl sınırlarında yaşayan ve 25 yaşını doldurmamış her öğrenci başvuru gerçekleştirebiliyor. Öncelikli olarak adayların ödeme yapması gerekmektedir. Daha sonra sistemden olan banka IBAN bilgisini 18 yaşından küçük öğrenciler için kendi numarasını sisteme yükleyerek başvuruyu tamamlayabiliyorlar başvurular 24 Mart 2003 tarihine kadar devam edecektir.

o belediye yks ücretini veriyor! yks ücreti başvurusu!
o belediye yks ücretini veriyor! yks ücreti başvurusu!

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu