BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

O Hastaneden Açıklama Geldi! 61 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak. Son Başvuru Tarihi 06 Nisan 2023 basvurusonucu

Hastane Rektörlüğü bir süredir sözleşmeli personel alımı üzerinde çalışma yapıyordu.

O Hastaneden Açıklama Geldi! 61 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak. Son Başvuru Tarihi 06 Nisan 2023

Dün yapılan açıklama ile üniversite hastanesine 61 adet personel alımı yapılacağı duyuruldu. Haber resmi gazete yayınlandı.

KPSS’ ye Katılmış Olma Şartı ile 61 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak

Karabük üniversite hastanesine 61 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Adayların KPSS sınavlarına katılmış ve belirtilen puan barajını aşmış olmaları gerekiyor. Lise mezunu olan adaylar da bu ilanlara başvuru yapabiliyor. Karabük Üniversite Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 61 kişilik personel alımı yapılacağı belirtildi.

Adayların başvurularını 26 Mart tarihinden 06 Nisan 202e tarihine kadar e Karabük Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına bizzat yapmaları gerekiyor.

61 personel hastanelerin farklı bölgelerinde görevlendirilecek.

Lise mezunu adaylar arasından 5 büro personeli, 1 şoför, 19 destek personeli, 3 koruma ve güvenlik görevlisi ve 5 teknisyen alımı yapılacağı açıklandı.

o hastaneden açıklama geldi! 61 sözleşmeli personel alımı yapılacak. son başvuru tarihi 06 nisan 2023
o hastaneden açıklama geldi! 61 sözleşmeli personel alımı yapılacak. son başvuru tarihi 06 nisan 2023

Önlisans mezunu adaylar arasından ise 6 büro personeli ve 4 tekniker alımı yapılacak.

Lisans düzeyinde adaylar arasından ise 10 büro personeli, 2 mühendis, 1 avukat ve 1 psikolog alımı yapılacağı açıklandı.

Karabük Üniversitesi Hastanesi Lise Mezunu, Önlisans Mezunu Ve Lisans Mezunu Personel Alımı

 

Karabük üniversitesi hastanesi çalışmalarını hızlandırmak ve personel açığını kapatmak için dışarıdan sözleşmeli personel alımı yapıyor. Resmi Gazetede yayınlanan ilanda adayların lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından seçileceği belirtildi.

Adayların linkte verilen başvuru kılavuzunu ayrıntılı bir şekilde incelemeleri gerekirken, şartlara uymayan adayların işe başvuruları kabul edilmeyecek. Bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların rektörlük resmi web sitesinden  alacakları başvuru kılavuzu belgesini Karabük Üniversitesi rektörlüğüne bizzat götürmeleri ve kayıt yaptırmaları gerekiyor.

o hastaneden açıklama geldi! 61 sözleşmeli personel alımı yapılacak. son başvuru tarihi 06 nisan 2023
o hastaneden açıklama geldi! 61 sözleşmeli personel alımı yapılacak. son başvuru tarihi 06 nisan 2023

Bu şartlara uymayan adayların yapmış olduğu başvurular dikkate alınmıyor. 26 Mart ile 06 Nisan arasında başvuru kabul ediliyor. Rektörlük tarafından belirtilen bir açıklamaya göre 61 adet hastane bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacak. Lise, üniversite ve ön lisans mezunu adaylar bu ilana Karabük Üniversitesi web sitesinden alacakları Kılavuz belgesini doldurarak  başvuru yapabilecek.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu