BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Odeabank Gemileri Yaktı! Nakit Sıkışıklığına Son! 53 TL’ye 10 Bin TL’lik Destek Verecek! basvurusonucu

Son dönemlerde düzenlediği kredi ve kart kampanyaları ile gelişimini iyiden iyiye hızlandıran özel banka Odeabank, geçim derdi sebebi ile zor günler geçiren tüketiciler için yeni bir kredi kampanyası daha düzenlediğini duyurdu.

Elektronik ortamda ve banka şubeleri aracılığı ile kredi başvurularını kabul etmeye devam ettiğini belirten Odeabank, ilgili kampanyasından 18 yaşın üstünde olan her tüketicinin yararlanabileceğini ifade etti. Banka, yeni finansman kampanyasına ilişkin detayları ilgilileri ile paylaştı.

ODEABANK NAKİT HAZIR KAMPANYASI MART 2023

Nakde olan sıkışıklıkları giderek artan tüketiciler için yeni bir kredi kampanyası düzenlediğini duyuran Odeabank, “Nakit Hazır” ismini vermiş olduğu kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. Banka, başlangıç faizini yüzde 3,25, azami vade sayısını ise 36 ay olarak belirlemiş olduğu kredi kampanyasının üst limitinin, başvuru sahibinin bankacılık geçmişine bağlı olarak belirleneceğini bildirdi.

ODEABANK NAKİT HAZIR KAMPANYASI ÖRNEK MALİYET TABLOSU

Üst limitini başvuru sahibinin ödeme performansına göre belirleyecek olduğu Nakit Hazır kampanyası ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başarmış olan Odeabank, ilgili kampanyasına başvuru yapmadan önce aylık taksitlere ilişkin bilgi sahibi olmak isteyen tüketiciler için örnek bir maliyet tablosu düzenledi. Banka, yüzde 3,25 faiz ve 36 ay vade karşılığında 10 bin TL’lik kredi desteği almak isteyen tüketicilerin ödemeleri gereken aylık taksit tutarını, 533,5 TL olarak açıkladı. Banka, kredi tahsis ücretini ise 53 TL olarak belirledi.

ODEBANK NAKİT HAZIR KAMPANYASI BAŞVURUSU

Odeabank tarafından düzenlenmiş ve üst limiti duyurulmamış olan Nakit Hazır kampanyasından destek almak isteyen tüketiciler için kampanya başvuru detayları belli oldu. Banka, hali hazırda Odeabank müşterisi olan tüketicilerin bankanın mobil uygulaması veya internet bankacılığı ekranı aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabileceklerini, bankanın müşterisi olmayan diğer tüketicilerin ise öncelikle herhangi bir kanal üzerinden müşteri olma sürecini tamamlamaları gerektiğini bildirdi.

Elektronik ortamda onaylanmış olan kredi başvuruları için başvuru sahibinin en yakın Odeabank şubesine davet edileceğini ifade eden özel banka, bu adımda birtakım evrakların teslim edilmesi gerektiğine dikkat çekti. Banka, sıfırdan başvuru yapacak olan veya hali hazırda onaylanmış olan kredilerini çekmek isteyen tüketicilerin, kimlik kartı, gelir belgesi ve son 3 aya ait bir faturayı banka yetkilisine teslim etmeleri gerektiğini bildirdi.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu