BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

ON Bank Düşük Faizli Kredide Limiti Yükseldi! 115 TL’ye 20 Bin TL’lik Destek Verilecek! basvurusonucu

Ülkemizin yüksek enflasyon karşısında ciddi bir mücadele içerisinde olduğu şu günlerde, vatandaşların geçim dertleri de artmaya başladı. Ramazan ayına girilmesi ile birlikte ürün fiyatlarının bir nebze olsun aşağıya çekilmesi beklenirken birkaç zincir market dışında herhangi bir alandan tüketicilere yönelik olumlu bir adım gelmedi. Hali hazırda geçim derdi içerisinde olan vatandaşları daha da köşeye sıkıştıran bu durum karşısında nakde olan ihtiyaç da artarken beklenen müjdeli destek haberi dijital banka ON Bank’tan geldi.

Burgan Bank’ın şubesiz bankacılık kolu olarak bir süredir hizmetlerine devam  eden ON Bank, geçtiğimiz aylarda duyurmuş olduğu düşük faizli kredi ürününde güncellemeye gittiğini bildirdi. Limitleri yükselttiğini ifade eden dijital banka, detayları tüketiciler ile paylaştı.

ON BANK DİJİTAL KREDİ LİMİTİNİ YÜKSELTTİ!

on bank'tan yeni kampanya düşük faizli i̇htiyaç kredisi fırsatı! hemen başvur!

Dijital bir banka olarak hizmet veriyor olmasından ötürü şube masrafı bulunmayan ve bu sayede de şubeli bankalara oran ile karı daha yüksek olan ON Bank, geçtiğimiz aylarda başvurulara açmış olduğu dijital kredi ürününde güncellemeye gitti. Üst limiti 10 bin TL olan kredi ürününü yeniden düzenleyen banka, tüketicilere 20 bin TL’ye kadar destek vereceğini duyurdu.

ON BANK DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI AYRINTILARI

ON Bank tarafından düzenlenen ve bu ay itibari ile limiti güncellenmiş olan dijital kredi ürününün ayrıntıları da belli oldu. Söz konusu kredi ürünü kapsamında tüketicilere 20 bin TL’ye kadar kredi desteğinde bulunacağını açıklayan ON Bank, 6 aya kadar olan vadelerde yüzde 0,99 faiz oranı uygulanacağını bildirdi. Banka, 6 ayın üzerinde olacak olan vade talepleri için faiz oranının yüzde 1,59’a yükseleceğini ancak o zaman da limitin 10 bin TL olarak güncelleneceğini ifade etti.

ON BANK 20 BİN TL’LİK KREDİNİN TAKSİT TUTARI NE KADAR?

Mart ayında limitini güncellemiş olduğu kredi ürününe ilişkin örnek maliyet tablosunu da yayınlayan ON Bank, 6 ay vade ve yüzde 0,99 faiz karşılığında çekilecek olan 20 bin TL’lik kredi için ödenecek aylık taksit tutarını 3.479,19 TL olarak hesapladı.

ON BANK 20 BİN TL KREDİ BAŞVURUSU

ON Bank’ın güncel dijital kredi ürününe bankanın mobil uygulaması üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Söz konusu faiz oranları yalnızca yeni müşteriler için geçerli olacaktır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu