Güncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Özyeğin Üniversitesi Akademik Personel Alımı! Başvuru İle İlgili Detaylı BİLGİLER! basvurusonucu

Özyeğin Üniversitesi, öğretim üyesi ve elemanı alımı yapacağını duyurdu. Son başvuru tarihi 20 Mart 2023 olan bu ilana başvurular, 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerine uygun şekilde gerçekleştirilecektir. Başvuru yapacak adayların, aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu’na tabi olacakları belirtilmiştir.

Özyeğin Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Tam zamanlı kadrolar için açılan bu ilanda, başvuru yapacak adayların, dilekçelerine bölümlerini belirtmeleri gerekmektedir. Ayrıca başvurularında nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi), YDS ve dengi yabancı dil belgeleri ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan bir dosya sunmaları gerekmektedir.

Başvuruların değerlendirilmesi sürecinde, adayların akademik kariyerleri, yayınları, çalışmaları ve öğrenim durumları gibi birçok faktör göz önünde bulundurulacaktır. İşe alım sürecinde, nitelikli adayların seçilmesi amaçlanıyor.

özyeğin üniversitesi akademik personel alımı! başvuru i̇le i̇lgili detaylı bi̇lgi̇ler!
özyeğin üniversitesi akademik personel alımı! başvuru i̇le i̇lgili detaylı bi̇lgi̇ler!

Özyeğin Üniversitesi, Öğretim Üyesi Ve Elemanı Alımı Yaparken Gösterdiği Titizlik

Özyeğin Üniversitesi, öğretim üyesi ve elemanı alımı yaparken, üniversitenin kalitesine uygun nitelikli adayların seçilmesine özen göstermektedir. Bu nedenle, başvuru yapan adayların belgeleri, incelemeye alınırken titiz bir şekilde incelenecektir.

Özyeğin Üniversitesi, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. Maddesi ve ilgili yönetmelikler doğrultusunda akademik birimlerine Öğretim Elemanları alacak. Başvuruların son tarihi 20 Mart 2023 olarak belirlenmiştir. Başvuru yapacak adayların ilgili yönetmelikte belirtilen koşulları sağlamaları ve istenilen belgeleri eksiksiz olarak tamamlamaları gerekiyor.

Başvuruların posta veya e-posta yoluyla yapılması gerekmektedir. Başvuruların tamamlanması için posta adresi ve e-posta adresi verilmiştir. Başvuruda bulunacak adayların dikkatle ilgili yönetmelikleri okuyup gerekenleri eksiksiz yerine getirmeleri öneriliyor.

özyeğin üniversitesi akademik personel alımı! başvuru i̇le i̇lgili detaylı bi̇lgi̇ler!
özyeğin üniversitesi akademik personel alımı! başvuru i̇le i̇lgili detaylı bi̇lgi̇ler!

Yabancı Diller Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Alımı

Adayların eksiksiz doldurması gereken bir başvuru formu mevcut ve ilgili internet adresinden ulaşılabilir. Hukuk Fakültesi araştırma görevlisi ilanları için ise adaylardan, hangi alanlarda çalışmak istediklerini belirtmeleri isteniyor.

Başvuru sürecinde özgeçmiş ya da YÖK formatlı özgeçmiş de gereklidir. Yabancı Diller Yüksekokulu için özgeçmiş en fazla dört A4 sayfasını geçmemeli ve en az üç referans e-posta ve iletişim bilgileri ile birlikte sunulmalıdır. Diğer ilanlar için ise özgeçmiş en fazla dört A4 sayfasını geçmemeli ve en az bir referans e-posta ve iletişim bilgileri ile sunulmalıdır.

 

 

 

 

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu