BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Ramazan pidesi ne kadara satılacak! 2023 ramazan pidesi fiyatı açıklandı basvurusonucu

Ramazan’ın gelmesine sayılı günler kala pide fiyatlarının ne kadar olacağı ciddi bir şekilde tartışma konusuydu. Yaklaşık 2 gün kala Türkiye Fırıncılar Federasyonu Halil İbrahim Balcı 2023 yılında Ramazan ayında Pide fiyatlarının ne kadara satılacağını duyurdu.

Balcı yaptığı açıklamada Türkiye genelinde Pide fiyatlarının 300 gram şeklinde satılacağını ve 10 TL olacağını duyurdu Konya’da ise ₺8 olarak satılacak. Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Ramazan pidesi Fiyatlarını duyurdu.

Ekmek Fiyatı Değişecek Mi?

Balcı olası bir ekmek zammı hakkında da önemli açıklamalar gerçekleştirdi. Ekmek fiyatlarında herhangi bir değişiklik olmayacağını büyükçe genelinde aynı fiyatıyla satılacağını duyurdu. Gündemimizde ekmek fiyatında yeni bir zam ile alakalı çalışma bulunmuyor açıklaması yaptı.

Konya’da 2023 Ramazan Pidesi Fiyatı

Konya Fırıncılar Odası Başkanı Vedat Honça, k süre önce Ramazan pidesine ilişkin önemli açıklamalar gerçekleştirmişti. Konya’da 300 gram Ramazan pidesinin fiyatı ₺10’lık belirlenmişti. Ancak bazı şartlar göz önünde bulunduruldu ve esnafımız 300 gramlık tırnaklı pidenin Konya’da Ramazan ayı boyunca 8 liradan satılacağını duyurdu ifadesini kullanmıştı.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu