BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Rus Savaş Uçakları İle ABD İHA’sı Havada Çarpıştı Sıcak Gelişmeler! Karadeniz’de Karşı Karşıya Geldiler! basvurusonucu

Yaşanan sıcak gelişme ile birlikte Karadeniz semalarında ABD İHA’sı ile Rus savaş uçağının çarpıştığı belirtildi. Manşetlere bomba gibi düşen bu haber bir anda tartışmaları da beraberinde getirdi. Alınan bilgilere göre uçağa havadan taciz ateşi açıldığı belirtiliyor. Karadeniz üzerinde ABD İHA’sının Rus su 27 insansız hava uçağına taciz ateşi açtığı ifade edildi.

Rus Savaş Uçakları İle ABD İHA’sı Havada Çarpıştı Sıcak Gelişmeler

Bu gelişme ise bir anda gündemi hareketlendirmeyi başardı. Yaşanan bu hava çarpışması nedeniyle ise uçaklardan birinin suya düştüğü ifade ediliyor. Uçaklardan bir tanesi uluslararası sulara düştü. Yaşanan bu gerilim ise dünya genelinde büyük bir yankıya da sebep oldu.

rus savaş uçakları i̇le abd i̇ha’sı havada çarpıştı sıcak gelişmeler! karadeniz'de karşı karşıya geldiler!
rus savaş uçakları i̇le abd i̇ha’sı havada çarpıştı sıcak gelişmeler! karadeniz’de karşı karşıya geldiler!

Havada Taciz Olayı Bir Anda Gündemi Hareketlendirdi Uçaklardan Biri Suya Gömüldü

Dün akşam saatlerinde yaşanan bir gelişme sıcak saatlerin yaşanmasına da neden oldu. Havada taciz olayı neticesinde uçaklardan birinin suya gömülmesine neden oldu. ABD İHA’sı ile RUS savaş uçakları Karadeniz üzerinde bir anda çarpıştılar. Yaşanan bu olay ise bir anda ne oluyor sorularına de neden oldu. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada ise insansız hava aracına taciz düzenlendiği iddia ediliyor.

Eucom tarafından paylaşılan bilgide ABD İHA’sı ve Rus savaş uçaklarının havada çarpışma yaşadıkları belirtiliyor. Pervanelerin çarpışmasıyla birlikte de uçaklardan bir tanesinin uluslararası sulara düştüğü açıklandı. Yaşanan bu hava gerilimi ise tüm dikkatleri üzerine çekmeyi de başardı.

rus savaş uçakları i̇le abd i̇ha’sı havada çarpıştı sıcak gelişmeler! karadeniz'de karşı karşıya geldiler!
rus savaş uçakları i̇le abd i̇ha’sı havada çarpıştı sıcak gelişmeler! karadeniz’de karşı karşıya geldiler!

Rus Uçakları Karadeniz Üzerinde Çarpıştı Son Dakika

Yaşanan son dakika gelişmesi ile birlikte ABD İHA’sı ile Rus savaş uçağının Karadeniz üzerinde çarpıştıkları belirtildi. Bu olayı ise Rus pilotlarının bilerek yaptıkları da gelen diğer iddialar arasında yer alıyor. Tehlike içeren bir eylem olarak nitelendirilen taciz olayında dikkat çeken ayrıntılar yer alıyor.

Gündem de bomba etkisine neden olan bu olay ise dünya basınında da hareketlenmelerin yaşanmasına neden oldu. Havasız insan aracına düzenlenen bu taciz ateşi ise uzun süre araştırılacağa benziyor. Eucom tarafından yapılan açıklamada ise yaşanan bu olayın Rus pilotlar tarafından bilerek düzenlendiği de ifade ediliyor.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu